Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért telik ilyen gyorsan az...

Miért telik ilyen gyorsan az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a nagymamám 2éve szívinfartust kapott,és meghalt. Hirtelen jött a halálhíre mivel úgy tekintettem rá mint az anyukámra,és telefonon tudtam meg,mert elvoltam utazva.( A halála előtti napon is náluk voltam).

Rengeteget voltam náluk kiskoromtól kezdve,ellentétben az unokatestvéreimmel akik csak akkor mentek a mamáékhoz,h ha kellett pénz.

Nemtudom feldolgozni azóta se,h nincs többé.

A nagyapám tavaly augusztusban hunyt el,viszont az nem rázott annyira meg,mert sajnos láttam ahogy leépül. Minden nap bent voltam nála a korházban.

Mióta nincsenek,egyedül érzem magam.

A másik nagyszüleimmel nemvagyok jóba,mivel öreganyám elégge furcsa személyiségű.

Nemtudom mit kéne tennem,h feltudjam dolgozni,h nincsenek,vagy,h beletörődjek.

Úgy érzem RETTENTŐ GYORSAN TELIK AZ IDŐ. Sírni tudnák folyton...

valami tanács?... 16/L



2020. szept. 20. 22:00
 1/5 anonim válasza:
92%

Menj ki a sírjukhoz, ott egyszerűen "beszélj velük", meséld el hogy hogy vagy, mitörtént veled mostanában.

:)

2020. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
És egyre gyorsabbnak fogod érezni. Pillanatok alatt leszel 20, 30 50.
2020. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Minél idősebb leszel annál gyorsabban fog telni.

Oka: 10 évesen 1 év az életed egy tizede. 50 évesen... Stb., stb

2020. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha a nagymamád két éve halt meg, akkor már azért gyanús, hogy egyedül nem tudod feldolgozni. Azt írtad, hogy 16 éves vagy, érdemes lenne felkeresni az iskolapszichológust és beszélni vele.
2020. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. szept. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!