Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek,ebben a helyzetben?

Mit tennétek,ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy 88 éves nagypapám akinek nem "tetszik" a barátnőm, azt mondja nem illik hozzám,mert "duci" és nem akar gyereket és a fő probléma az,hogy nem hozhatom magammal ha meghívnak engem.(nem kíváncsiak rá). A barátnőm és én is megvagyunk ezért haragudva rá. Igaz már 2-szer volt náluk a barátnőm és én is. Amúgy normális minden oké, csak a külseje főleg nem tetszik nekik. A barátnőm szerint ha meghívna engem a nagypapám akkor nem szabadna elmennem,mivel mi egymáshoz tartozunk és ez a barátnőmre nézve is sértő és nekem is sértő. Próbáltam már ezt megbeszélni nagypapámmal de süket fülekre találtam. Mi a megoldás? Ameddig nem hozhatom magammal a barátnőmet addig ne menjek hozzájuk? Az az igazság,hogy már 88 éves az öreg most kellene vele össze vesznem közel a halála előtt?

2020. okt. 2. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Az a csaj nem normális, hogyha tiltani akar a saját csaladodtol, főleg egy ilyen idős rokontol.

Nekem sem jó a kapcsolatom barátom szüleivel, de mindig mondom, hogy menjen el (mégha ő nem is akar elutazni hozzájuk 2hetente), mert csak egy családja van az embernek és addig kell megbecsülni, amíg lehet. Én sosem fogok ennek az útjába állni.


Ezt kellene vhogy bnoddel is megértetni..

2020. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a csajnak igaza van. Nem a személye miatt vannak ellene, csak a külseje miatt nézik le, nettó parasztság. Ha nem állsz ki mellette, te is azt erősited, hogy az öregnek van igaza.
2020. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Teljes mértékben egyet értek az 1-essel.
2020. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Ez az öregek mániája.

Menj a barátnőd nélkül

2020. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Felőlem akár lehet 120 éves is, ha nem fogadja el és nem látja szívesen a párom, akkor én se megyek. Az én életemről van szó és az én páromról, én érzem, hogy nekem tetszik-e vagy sem, nekem más ne mondja meg, hogy ki illik hozzám és ki nem.
2020. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem hogy rosszul esik a barátnődnek, de azért mégis csak a nagyszülőd. Nem kötelező kedvelniük a barátnődet. De tényleg a kettes válaszában is van valami, hogy ez merő parasztság az öreg részéről. Ilyen habitusú emberekkel meg nagyon nem lehet dűlőre jutni. Ha 90 év alatt nem szorult bele ennyi emberség, nem most fog, sajnos. Én is nagyon haragudnék ha így viselkedne a párommal valamelyik rokonom. És hangot is adnék neki.
2020. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Hàt őszintén pont le se szarnàm kinek tetszik, kinek nem.
2020. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te menj egyedül.
2020. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha a baràtnőddel szakítotok esetleg, nagyon fogod bánni ha nem látogatod a Papád.
2020. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a baratnod kibirja azt a nehany alkalmat! Eleg pofatlan,ha elvarja, hogy hanyagold ot miatta!
2020. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!