Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek várható valami...

Szerintetek várható valami látogatási enyhítés karácsony körül az idős otthonokban?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hónapja nem tudtunk menni mamához, telefont meg alig hallja. Szerintetek lesz valami enyhítés vagy felejtős?
2020. nov. 11. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Remelhetoleg nem, mivel a cel epp az ő védelmük lenne elsősorban....

Vegssetek neki egy tabletet, extra hangszórót és videóhívás.

2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Egyre több otthonba kerül be a vírus így is. Ők igazàn veszèlyeztetettek. Biztosan kellemetlen, és rossz nekik is, hogy nem làtjàk a csalàdjukat, de a vèdelmük fontos.
2020. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem a karácsonyon múlik a látogatás, hanem a járványhelyzeten. Igen, ez most nagyon rossz, nem lehet annyival elintézni, mint az 1-es válaszoló, sok idős nem tud már beletanulni az okos eszközök használatába, és nem hiszem, hogy az ápolóknak lenne kapacitása ebben segíteni.
2020. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném.
2020. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos én sem gondolom :(

Nem lehet arra a pár hétre haza vinni, aztán tesztelés után vissza?

2020. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Láttam olyan helyeket, ahol megoldották a személy találkozást kockázatmentesen. Igaz, az ölelés így sem lehetséges, de olyan fülkékről van szó, mint a filmekben a beszélő.

Egy üvegfal választja el a két embert, és mikrofon+hangszóró segítségével tudnak beszélgetni. Nem hatalmas összeg a megvalósítása, és mégis csak személyesebb.


Sajnos nekik már bármi lehet utolsó. Ilyen az élet. Utolsó karácsony, utolsó húsvét, utolsó tavasz.

A jó kedélyű embereket is megviseli az elszigeteltség. Teljesen megértem azokat, akik igyekeznek normalizálni a kapcsolatukat.

Csak hát ez a fránya covid…

2020. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Remélem nem lesz, így is jócskán megcsappant az állományuk az elmúlt idõszakban, nem kéne tovább írtani õket.
2020. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos nem, Az idősekkel való törődés nem fontos, csak a kovid hiszti. Meg lehetne oldani a találkozást úgy is, hogy ne veszélyeztessék őket.
2020. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Sztem karácsonykor rokonlatogatas se nagyon lesz, nemhogy idős otthon látogatás... Úgyhogy borzasztó ez mindenkinek, de telefon meg egyéb technikai eszközök, más nincs.
2020. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű. Nem hinném, hogy addig bármilyen korlátozáson is enyhítenének.
2020. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!