Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek a helyemben??

Mit tennétek a helyemben??

Figyelt kérdés

Élettartamal 7 éve vagyunk együtt van 2 kisfiunk..

A gond ott kezdődik hogy az én szüleim egyáltalán nem akarnak nyitni az anyósom apósom felé konkrétan már nem merek a gyereknek születésnapot se tartani mert mindig a balhé megy.. És mindig anyámék generálják a balhét úgy beszélnek a párom szuleirol mintha nem is tudom mik lennének amúgy ez nem is fog változni szerintem tuti úgyhogy az nem játszik hogy egyszer megbekélnek.... Mindig csak a balhé balhé balhé anyámék részéről már azon is gondolkodtam hogy nem hívom el őket semilyen családi rendezvényre mer csak az ideget eszem ez miatt ők mindig különcködni szeretnének pl mi megtartjuk a kisgyerek születés napját itthon persze ők nem jönnek el mert ott vannak anyóssék de ők külön születés napot csinálnak neki..

Most lenne a pici fiam keresztelője már rendesen azon gondolkodom hogy nem viszük megkeresztelni a gyereket mert már most görcsbe van a gyomrom ha rá gondolok és ha egyszer elpattan az agyam akkor olyanokat fogok nekik mondani amit még én is megbánok...

Amúgy a szüleimről illik tudni hogy 17 évesen ki dobtak otthonról (ekkor jöttünk össze a párommal)...



2020. nov. 23. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó mondatod a legfontosabb.


Ha 17 évesen kidobtak otthonról (ami egyébként teljesen jogellenes volt), akkor egyáltalán miért tartod velük a kapcsolatot?

2020. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én megszakítanám velük a kapcsolatot a francba. Nézzenek magukba.
2020. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem,, minek mártírkodsz és tartós velük a kapcsolatot. Kinek jó ez?
2020. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne hívd meg őket, még a kapcsolatot is szakítsd meg velük.
2020. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben magamra és a kis családomra koncentrálnék, nem enne belülről téged sem az ideg. Ők képesek voltak lemondani rólad 17 évesen, így te egészen nyugodtan helyezd a fontossági sorrendben a fiaidat, a párodat és magadat. Beszéljétek meg, hogy mikor legyen a keresztelő, majd küldjétek ki a meghívókat a feleknek. Majd ők eldöntik, hogy hajlandóak-e jönni, bár én úgy érzem, hogy a te szüleid a leginkább a figyelmet szeretik maguk körül, azért generálják mindig a drámát. Ha esetleg ott a szertartás után is nekiállnak balhézni, akkor közölném velük, hogy döntsék el, hogy jönnek-e veletek ünnepelni vagy hazamennek, de ha veletek maradnak, akkor viselkedjenek, az unokájuk érdekében. Én biztos nem törném magamat, hogy mindenből dupla alkalmat rendezzek, mert az egyik szülő páros nehéz természet. Ha a párod szülei rendesek, legyetek velük, a te szüleid meg majd észbekapnak egyszer csak, hogy rendre ki vannak felejtve a családi eseményekből. Akkor rajtuk fog állni, hogy viselkednek-e. Nehogy már nektek kelljen kétfelé szakandi meg meghasonulni, mert ők túl önérzetesek, hogy vendégségben viselkedni tudjanak.
2021. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!