Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nálatook az anyai és apai...

Nálatook az anyai és apai nagyszülők között van kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ahol gyerekek vannak, akik még otthon élnek, mindegy mennyi idősek. Milyen a kapcsolata a nagyszülőknek egymással? Egyáltalán ismerik egymást?

2020. dec. 6. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy ismerik egymást.

Vannak a családi események, ahonnan a nagyszülők sem hiányozhatnak, akkor nyilván nem külön van tartva egyik oldalnak, meg a másiknak. No, meg nálunk volt ugye esküvő is.

2020. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Most a szüleink a nagyszülők. Apósom és a szüleim jóban vannak. Anyósommal én sem tartom a kapcsolatot, nemhogy a szüleim.
2020. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Én napi szinten beszélek anyukámmal, de a gyerekeim ha itthon vannak sem szólnak bele a telefonban. Nem egy országban lakunk, nincs kötödésük.
2020. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
3, Nem ez volt a kérdés, hanem az hogy a két oldalról lévő nagyszülők tartják-e a kapcsolatot, vagy ismerik-e egymást.
2020. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nincs kapcsolat- Esküvőn találkoztak először, és utoljára. Más világ mindkét család.
2020. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk kapcsolatban vannak egymással.

A családi eseményeken mindkét pár részt vesz, de pl. születés- és névnapon is felhívják egymást.

2020. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az én nagyszüleim ismerik egymást, egy városban laknak, évi párszor találkoztak is, legalábbis régebben. Az egyik nagyanyám szüretjére a másik nagyszüleim és az ottani unokatesóim is meg voltak hívva és jöttek is.
2020. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nincs. Nem is egy korosztály, meg nem is nyitottak új ismerettsegekre. Kettanus esküvőnk volt :D
2020. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Ismerni természetesen ismerik egymást, de találkozni nem szoktak és nem is kedvelik egymást különösebben. Mondjuk meg tudom érteni, apukám szüleit én se kedvelem, az apja alkoholista, az anyja meg az a rosszindulatú minden lében kanál típus. Soha egyik se foglalkozott se velem, se a testvéremmel, szóval mióta nincs már az a kötelező, legalább karácsonykor illik őket meglátogatni pár órára dolog, nem is láttam őket. Szerencsére anyukám szülei sokkal normálisabbak.
2020. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Én a párom nagyszülőjét ápolom. Embert próbáló feladat.
2020. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!