Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit szólnátok, ha csak ismerős...

Mit szólnátok, ha csak ismerősöktől tudnátok meg, hogy unokátok született, mert a gyereketek nem szólna?

Figyelt kérdés

Nagyon eltérő személyiségek vagytok, ezért már gyerekkora óta rossz a kapcsolatotok. A gyerek szerint kontrollmániás, sz*r szülő vagy, szerinted mindent megtettél, csak a gyerek ment el egy másféle irányba, főleg, mióta a férjével van.


Az évek alatt egyre csökken a kapcsolattartás, max. akkor találkoztok, ha a gyerek évi 2-3 alkalommal meglátogat ünnepekkor, amúgy telefonon, online nem kommunikáltok. Ő nem keres, te dacból szintén nem keresed. Végül már évi kétszer sem megy a gyerek, egy nap azon kapod magad, hogy Facebookon is letiltott.


Aztán erről mit sem sejtő ismerőstől, szomszédtól tudod meg, hogy unokád született, mikor gratulál - neked nem szóltak, online nyilván nem láthattad a hírt.



2020. dec. 6. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon mélyen elgondolkodnék, hogy mit rontottam el.

Valószínű meg akarnám javítani a kapcsolatunkat, sutba dobnám a büszkeségemet és megkérném, hogy üljünk le megbeszélni.

2020. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
A nem keresésből hogy lett letiltás? Nekem nem áll össze.
2020. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez az a szitu, amikor a gyerekeddel a kapcsolatotok menthetetlenül tönkre van menve.

Nyilván rosszul esne, de átgondolnám hogyan jutottunk idáig

2020. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Biztos tudod mi volt a gond.

Csak teszed, hogy nem.

Ha kontroll mániás vagy, valószínű megtaláltad a módját, hogy az online térben ellenőrizd.Letiltott.

Nem szólt,mert ő szeretné nevelni a babát.Nyilván ismer téged.Ha a szülő a felnőtt gyerekét nem felnőttként kezeli

akkor, hogy tud független életet élni?

2020. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést anyám is írhatta, de nem kizárt hogy ő írta. Rossz a kapcsolatunk régóta. Amolyan mérgező szülő, aki soha nem szeretett igazán. Eleve fiúnak várt, már itt kezdődött. Kiskamasz koromba összejött egy pasassal, azóta is vele van. Nekem pokol gyermekkorom volt és alig vártam hogy megszabaduljak tőle. Anyám vert, verbálisan is bántalmazott, a földig tiporta az önbecslésemet. A férje szintén utál, állandóan kritizált s anyám soha nem állt ki mellettem. Mindig mindenben azok mellett állt ki, akik ellenem beszéltek. Mindent megtettek hogy végleg elmarjanak maguktól. Férjhez mentem, lett gyönyörű 2 gyermekem s most boldog vagyok. A 2. gyermekem érkezéséről nem tudott. A fb-on is letiltottam. V.szinű hogy közös fb ismeröstől tudta meg hogy nagymama lett, s igen az lehetett a szomszédja is.
2020. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Micsoda véletlen h alatta ez a másik friss kérdés...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2020. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig nem érted!

Nem neked születik unokád, hanem neki születik gyereke.

2020. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Magamba szállnék és elgondolkoznék azon, mit baxhattam el ennyire visszafordíthatatlanul. Nekem anyám hasonlóan kontrollmániás, de gyerekem még nincs.
2020. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát amilyen rossz köztetek a kapcsolat, nem leepodtem.volna meg. Ha nem oszt meg veled semmit, akkor miért pont a gyerekének a születését kellett volna? Akivel nem beszélek, annak nem írok külön hogy gyerekem született.

Ha a lányod nem érdekel miért érdekel a gyereke?

2020. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Elgondolkodnék, hogy hogyan jutott idáig a kapcsolatunk.
2020. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!