Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egy 67 éves férfi, akinek...

Egy 67 éves férfi, akinek nincs hol laknia, hallássérült, mozgásszervi problémái vannak, de teljesen önellátó, hová kerülhet? Idősek otthonába, vagy hová? Próbálok hosszútávú megoldást találni, de nem tudom, hogy hol próbálkozzak.

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Hajléktalanszálló,családsegítő
2021. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Szociális bentlakásos intézmény amit keresel. Nem idősek otthona, hanem oda szociális alapon lehet bekerülni.
2021. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy családsegítőnek már írtam, de sajnos nem válaszolt. Írok többnek, hátha valaki tud segíteni.
2021. jan. 26. 20:49
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Eddig hol élt, miért nem tud ott élni ezen túl is?
2021. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Tengerpaton Dubai-ban!
2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
3%
Biztos kiteszi a család, eladják, ahol élt...
2021. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Családsegítő, nálunk az önkormányzatnál lehet pályázni szociális bérlakásra, idősek otthonába is fogadnak "ilyen" embereket, bár nem tudom a vírushelyzet miatt most ezek mennyire lehetséges megoldások. Kívánom, hogy megoldódjon!
2021. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, kiteszi a család, költözés miatt nincs elég hely, eddig is csak megtűrt volt, ha lehet ilyet mondani. Egyébként tény, hogy nem könnyű vele együtt élni. Volt már utcán is, úgy talàltak rá és segítettek rajta, megetették, melegbe vitték. Szerintem egyedül ő már nem képes élni. Most itt van velem, maradhat még hónapokat, de tartósan nem lehet, ezért próbálok neki egy hosszútávú, biztonságos megoldást talàlni, mert nem tudom, hogy hová forduljak. Nem hiszem el, hogy a hajléktalan szállón kívűl nincs más lehetősége.
2021. jan. 26. 22:19
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Egyházi intézmény?
2021. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7%
Családtagok kiteszik, mert nincs hely?? Ilyet az ember még a macskájával sem tesz..
2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!