Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Illik halott emberről posztolni?

Illik halott emberről posztolni?

Figyelt kérdés
Ma van 3 éve hogy a szeretett nagyapám itthagyott minket és nem tudom illő lenne-e kirakni egy régi képet róla egy olyan felirattal hogy mennyire hiányzik

2021. márc. 1. 17:12
1 2 3
 1/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
91%

Ahogy érzed.

Nekem az a véleményem, hogy a posztolás nem segít abban, hogy emlékezz rá ezen a napon és az élők sorába sem hozza vissza a nagypapádat sajnos. Az ismerősi köröd valószínűleg nem ismerte, ezért feleslegesnek gondolom.

2021. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hamar meggondoltam magam mert elég ha én tudom hogy hiányzik megemlékezem magamnak és kész
2021. márc. 1. 17:25
 3/24 alletta ***** válasza:
87%
szerintem magadban emlékezzél meg szeretett nagyapádról. múlt héten tettem ugyanezt.
2021. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Én soha nem értettem, hogy ennek mi értelme? Ettől feltámad, vagy neked jobb ha posztolgatsz életed minden senkit nem érdeklő részletéről?
2021. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Én ilyenkor felhívok valakit, aki ismerte az elhunytat és megkérem, hogy meséljen róla.
2021. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
4, mert vannak közös ismerősök, családtagok, akik felhozhatnak róla egy-egy emléket.
2021. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

Mindannyian mások vagyunk, valakinek jól esik ha osztoznak a fájdalmában, vagy ha legalább úgy érzi, hogy a posztra érkező reakciók egyenlőek az együttérzéssel.

Ezért senkit sem ítélnék el, bár tudok olyat aki lájkvadászatra használta a megemlékező posztját (tudtam róla, hogy nem volt olyan kapcsolatban az elhunyttal)

Magam sem tennék ki ilyesmit, de ha valaki valóban úgy érzi, hogy segíthet neki akkor megértem.

2021. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

6

De miért kell ezt ilyen teátrálisan, több száz/ezer ember szeme láttára művelni. Ha nekem éppen rossz ahhoz senkinek semmi köze, ahhoz se ha hiányzik egy elhunyt szerettem,ahhoz se ha éppen szorulásom van.

2021. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki a szive szerint cselekedjen.Viszont nekem nem esett jól,amikor az egyik családtag az elhunyt anyukájáról posztolt egy képet és én ültem mellette.Kapta a posztoló a részvétet, és ez nekem valahogyan eléggé fura volt.Miért nem posztolta egyedül.
2021. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sose posztolok semmit ez is csak egy kósza gondolat volt amit hamar meg is bántam.
2021. márc. 1. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!