Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ciki, ha nagyszüle...

HELPERGUY4 kérdése:

Szerintetek ciki, ha nagyszüleimmel lakok?

Figyelt kérdés

Anyum volt kapcsolata után, ide költöztünk. Szerintetek ciki hogy nagyszülőkkel lakok?

Gondolok például kapcsolatra barátnőre stb. Igazság szerint egy külön lakás részen lakunk de akkor is lehetetlen úgy feljönni hogy ne talalkozzak velük.

Félek hogy kapcsolat esetén a lány kínosan érezné magát.

Mi a véleményetek?

(Egy tini srác)



2021. ápr. 16. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavarna.

Sőt, aki normális megérti ezt a helyzetet, nem pedig lenézi.

2021. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartom gaznak, ha a nagyszulok normalisak, nem mindenbe beleszologatosak. Ha belegondolok, 2 exem is ugyanigy a mamajanal lakott egyeb okokbol, az egyik mamat szinte sajatomkent szerettem, jokat beszelgettunk, segitettem fozni, tanitott is jo par dolgot.
2021. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
több ismerősöm él/élt a nagyszüleinél és a barátnőik nem is gondolt ilyenre hogy ciki mert nem a szülőknél lakik.
2021. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy ciki. Ha élnének, én is szívesen laknék a nagyszüleimmel, nagyon szerettem őket. Már menedzser voltam multinál, nagy fekete céges autóval, amikor még mindig ott ebédeltem náluk heti többször, ha ki tudtam lógni. Sokszor mentem fel hozzájuk vacsorázni, és sokszor együtt jártam velük nyaralni is.
2021. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki.
2021. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Én kb. 40 éves koromig a nagyszüleimmel laktam egy panellakásban. Közben férjhez mentem, a férjem is odaköltözött, aztán elváltunk, utána az új udvarlóm is sokat járt oda. Később újra összejöttünk a volt férjemmel. Sokszor felmerült, hogy elköltözzünk nagyikáméktól, de végül nem jött össze. Néha voltak apróbb súrlódások, de a nagyszüleim angyali természetűek voltak, végtelen türelmük volt az ő kis Almájuk és a párja felé.
2021. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Tekintve, hogy a kialakult helyzetről nem te tehetsz és nem is vagy rá semmiféle hatással, így nem látom hogy mi lenne ebbe ciki. Sajnos egyre többen maradnak otthon a felnőttek is, mert egyszerűen a lakhatási költségek növekedése messze felülmúlta a bérek növekedését. Ha valaki ezért rád vagy a családodra rossz szemmel néz, akkor hidd el, nincs szükséged annak az embernek a társaságára.
2021. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2021. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki.
2021. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki.
2021. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!