Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek ez normális, hogy...

Szerintetek ez normális, hogy ilyen a papám, és ezt csinálja a hajammal?

Figyelt kérdés
Ma voltam a mamáméknál és a nagypapám beszólogatott, hogy én minek járok boxra és ilyen hajjal nem lehet boxolni és vágassam le fiúsra,(amugy válligérő hajam van, mindig összekötöm boxra) És a papám elkezdte szálanként tépkedni a hajamat.

2021. máj. 23. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem normalis.
2021. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tehet ilyet.
2021. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
és miközben szálanként tépi a boxoló srác haját a tata, ő pityeregve írja ki a gyakorin, hogy most mégis mit tegyen..... háháhá
2021. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
nem normalis, de illik nem illik miert nem csaptal a kezere amikor elkezdte kitepni a hajadat ? a problemakat nem gyakorira kell kiirni, hanem megoldani
2021. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Na persze, ültök az asztalnál, és a papád föléd hajol, kurkássza fejed, egyenként tépkedi a hajad, te meg hagyod? Egy hosszú hajból egy szálat kicsippenteni nem megy csak úgy, ráadásul normális ember (ha meg is történik) az első szálnál felpattan, hogy ,,au papa, mit csinálsz?"- ergo nem hagyja, hogy tépkedjék. Nagyon fura ez a sztori, és életszerűtlen :D
2021. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ne vágasd le, ha jól érzed így magad. Nem szólhat bele az életedbe, max tanácsot adhat, azt vagy meg fogadod vagy nem. Máskor állítsd le, állj fel vagy lökd el a kezét.

Mond meg neki, hogy nem ő dönti el... Ne hagyd magad.


(nekem nagybácsim mondogatta régen, hogy hosszú hajjal nem lehet lovagolni, meg csúnya meg stb. Amúgy szép derékig érő göndörhajam volt. Most meg kb a mellemig és és enyhén hullámos, megbántam hogy nagybácsimnak hittem)

2021. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én rá ütöttem a kezére erre mérges lett rohadtúl és szidott nagyon...
2021. máj. 23. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Annyira egy kaptafára vannak a kérdések...

Volt egy csaj, önvédelmet akart, nagymamának baja volt vele.

Ott valaki felhozta a boxot.

most itt egy csaj, boxol, a nagypapának baja van vele.

NEm lenne feltűnő, ha nem egy nap alatt jönne az összes...

2021. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fordulhat meg egyáltalán meg benne, hogy ilyet kezd el csinálni..
2021. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért ilyen mert már rég tolta meg nagyidat. És kap az alkalmon amikor ott vagy, hogy piszkáljon.
2021. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!