Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Adnátok köszönőajándékot a...

Adnátok köszönőajándékot a párotok nagymamájának az esküvőn?

Figyelt kérdés

Az én családomból csak apukám él, természetesen köszönteni fogjuk.

Párom szülei elváltak, az apukája és a barátnője jönni fognak az esküvőre, az apóst is köszöntjük majd.

Anyós 200 km-t nem tesz meg azért, hogy a gyereke esküvőjére eljöjjön, így ő kimarad.

Na de. Anyósnak az anyukája is él még, egy ideig laktunk is vele együtt, majdnem tönkre is ment a kapcsolatunk (egészségügyi tanuló voltam akkor, konkrétan én mostam ki mindenből de most nem is ez a lényeg).

A probléma az, hogy egy nagyon rosszindulatú, dühöngő, elviselhetetlen nő, és nem akarom, hogy az esküvőn emiatt hisztizzen, viszont nem gondolom, hogy bármit is kéne neki köszönnünk, azért, mert 1 évig lakhattunk vele...



2021. máj. 30. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Köszönőajándék? Nem a házasuló pár szokott nászajándékot kapni? Ez nekem fura, de ha már meghívjátok az esküvőre, a többiek kapnak akkor ő miért ne kapna? Elég közeli rokon. De ha ennyire utáljátok minek hívjátok meg...?
2021. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Hülyeség az egész. Senkinek nem adnék, ez már 30 éve nem divat falun sem
2021. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát azért az, hogy 1 évig befogadott titeket, amikor nem volt hova mennetek, megér szerintem egy csokor virágot akkor is, ha nehéz a természete...
2021. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk már nem èltek a nagyszülők. De mások szokták őket ajándékozni, egy csokor virág a mamának, valami ital papànak. Itt még ez a szokás.
2021. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi adtunk a szülőknek és a párom nagymamájának is :)
2021. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Mi a bánat az a köszönőajándék? Nőként mondom, hogy kezdem megérteni azokat a palikat, akik nem akarnak megnősülni. Már egy ilyen kérdéstől ledobja az agyam az ékszíjat! Az esküvőhöz elég 2 tanú, és csókolom! Meghitt, gyors, ingyen van, arról szól, amiről kell és senki sem kap idegbajt!
2021. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
6, nalunk a polgarin volt szulokoszontes, nem kell nagy dologra gondolni, noknek csokor virag, ferfiaknak valami ital.
2021. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
7 vagyok marmint a szulokre meg egy szem mamamra ertettem, nyilvan nem minden vendegnek.
2021. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

“nem gondolom, hogy bármit is kéne neki köszönnünk, azért, mert 1 évig lakhattunk vele”

Na azért nagyon jó lenne, ha te is visszavennél magadból! A fedél a fejed fölött bezzeg jó volt, mi?

Legközelebb nem játszol felnőttesdit más házában és akkor nem kell olyannal együtt laknod, aki nem szimpatikus. Biztos, hogy a mama helyében lennék olyan rosszindulatú még én is, hogy ha mindenki kap, csak én nem, beszóljak az egész násznép előtt, hogy “látom, lakni jó volt nálam egy évig, de egy szelet csokit ez már nem ér meg nektek”.

2021. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-os: 25 fős esküvő lesz, mert pontosan úgy gondoljuk ahogyan te is. Azonban pár szóban megköszönni a szülőknek, hogy vannak, szerintem nem túl nehéz.


Kedves 9-es: saját házban lakhattunk volna, ő könyörgött, hogy magányos és mivel a lánya évente 2x látogatja, legalább mi lakjunk vele. Kérlek ne ítélkezz, amíg nem tudod a hátteret.:)

2021. máj. 30. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!