Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy lehetne errol leszoktatni...

Hogy lehetne errol leszoktatni a nagymamat?

Figyelt kérdés

Rossz volt a kategoria elsore🤦🏼‍♀️

Naszoval, ha alszik a fel eves gyerek, vagy ha epp eszik (anyatejes) folyamatosan susmorog hozza, hiaba mondom hogy most ne zavarjon, birja ki azt a kis idot. Ha valami jatekot talal maganak a gyerek, mindig valami massal akarja elvonni a figyelmet. Elvan a gyerek a jatszoszonyegen, de o felveszi mert nem jo ott neki. Ha itt van feszt az olebe a gyerek, hiaba ordit, hogy nem akar ott lenni.

Ilyenkor van hogy meg se hallja es csinalja tovabb, vagy a masik veglet, hogy megsertodik.

jún. 7. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Leültetni és szemtől-szembe megmondani, hogy itt most vagy a te szabályaid szerint játszik, vagy mehet haza. Ő is ugy csinálta anno, ahogy jónak látta, most rajtad a sor. Megértette? És kipréseled belőle a választ,hangosan, értelmese mondja ki, hogy Igen, megértettem. Ha nem , akkor sajna ott az ajtó...
jún. 7. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól értem a kérdést, te ott laksz nála????

Akkor ezen kell változtatni

jún. 7. 18:38
 3/5 anonim válasza:
100%
A nagymama szerintem meg akarja mutatni és magának bizonyítani, hogy még szükség van rá. Nem kell mindjárt ezért melegebb éghajlatra küldenni, csak adni olyan tévékenységeket neki hogy érezze hogy ő is tudd segíteni.
jún. 7. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Az anyósnál laktok? Abból jól kijönni nem lehet!
jún. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondod siman, addig légyszi ne zavard.
jún. 7. 21:54

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!