KezdƑoldal » CsalĂĄdi kapcsolatok » NagyszĂŒlƑk » Hogy lehetne errol leszoktatni...

Hogy lehetne errol leszoktatni a nagymamat?

Figyelt kérdés

Rossz volt a kategoria elsoređŸ€ŠđŸŒâ€â™€ïž

Naszoval, ha alszik a fel eves gyerek, vagy ha epp eszik (anyatejes) folyamatosan susmorog hozza, hiaba mondom hogy most ne zavarjon, birja ki azt a kis idot. Ha valami jatekot talal maganak a gyerek, mindig valami massal akarja elvonni a figyelmet. Elvan a gyerek a jatszoszonyegen, de o felveszi mert nem jo ott neki. Ha itt van feszt az olebe a gyerek, hiaba ordit, hogy nem akar ott lenni.


Ilyenkor van hogy meg se hallja es csinalja tovabb, vagy a masik veglet, hogy megsertodik.


2021. jĂșn. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
LeĂŒltetni Ă©s szemtƑl-szembe megmondani, hogy itt most vagy a te szabĂĄlyaid szerint jĂĄtszik, vagy mehet haza. Ɛ is ugy csinĂĄlta anno, ahogy jĂłnak lĂĄtta, most rajtad a sor. MegĂ©rtette? És kiprĂ©seled belƑle a vĂĄlaszt,hangosan, Ă©rtelmese mondja ki, hogy Igen, megĂ©rtettem. Ha nem , akkor sajna ott az ajtĂł...
2021. jĂșn. 7. 18:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 anonim ***** vĂĄlasza:
85%

Ha jól értem a kérdést, te ott laksz nåla????

Akkor ezen kell vĂĄltoztatni

2021. jĂșn. 7. 18:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/6 anonim vĂĄlasza:
100%
A nagymama szerintem meg akarja mutatni Ă©s magĂĄnak bizonyĂ­tani, hogy mĂ©g szĂŒksĂ©g van rĂĄ. Nem kell mindjĂĄrt ezĂ©rt melegebb Ă©ghajlatra kĂŒldenni, csak adni olyan tĂ©vĂ©kenysĂ©geket neki hogy Ă©rezze hogy Ƒ is tudd segĂ­teni.
2021. jĂșn. 7. 18:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/6 anonim ***** vĂĄlasza:
33%
Az anyósnål laktok? Abból jól kijönni nem lehet!
2021. jĂșn. 7. 19:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Megmondod siman, addig légyszi ne zavard.
2021. jĂșn. 7. 21:54
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nem engedni a gyerekhez. Növesszen figyelmessĂ©get. KĂ©pzelje magĂĄt a baba helyĂ©be. Azt is gyƱlölöm, amikor a szĂŒlƑk beszĂ©lgetnek, miköözben a gyerek rosszul van. Ha Ă©n rosszul vagyok, akkor is csak beszĂ©lgetnĂ©nek mellettem? Nem. Akkor egy sokkal gyĂĄmoltalanabb, öntudatlanabb, Ă©rzƑbb Ă©lƑlĂ©myt miĂ©rt kell leszarni???


(Van egy hĂĄrom Ă©ves gyerekem.)

2021. jĂșl. 9. 05:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!