Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyimnak ma van a szülinapja...

Nagyimnak ma van a szülinapja atmentem mert hivott h menjek at oke atmentem delutan meg jon egy ket vendeg de nekem ok nemszimpatikusak ki nem alom oket az uncsim koszonni se tud az anyja is sztem lenezo. Jogos h nemfogok atmenni?

Figyelt kérdés
A baj az h itt lakunk majdnem a szomszedba 2 hazzal odebb es mar elegem van h mi mindig kotelesek vagyunk minden ilyenre. Tesom mashol lakik o nemis lesz itt mar enis elakarok koltozni csak meg nincs munka se semmi. Ja es arrol ne is beszeljunk h a masik nagyim meg szembe lakik velunk. Nekem sok es ha itt dolgoznek a kornyeken nem birnam ki ezt az egeszet nemis ertem anno anyuek ebbe miert nem gondoltak bele stb bar anyukam elakart volna menni masfele. Anyukam viszont sokszor ideges miattuk mert volt olyan h a szembe nagyi minden nap atjott. Meg gyakran anyukammal se tudtam aznap beszelgetni h hazajott a munkabol...meg mondtak mindig tesomnak is meg nekem is regen h minek megyunk ide oda amoda bar mar nemnagyon mondjak. En ha ittdolgoznek kornyeken agybajt kapnek.
2021. jún. 17. 12:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi par helyesirasert.
2021. jún. 17. 12:58
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet 2x irtam le egy dolgot na de am mondtam is nagyimnak elobb tanuljon meg koszonni a gyerek aztan aztmondta erre h mi se koszontunk ennyi idosen. Hat nemertek ezzel egyet.
2021. jún. 17. 13:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem jogos.


És most akkor átmentél már, vagy nem fogsz átmenni? MErt egy katyvasz az egész duma.

2021. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ennél nagyobb bajod ne legyen az életben, hogy a nagyszüleid a közelben laknak.. Elég nagy tahóság, ha nem mész át a születésnapján.
2021. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
97%
Pont tegnap beszélgettem a bécivel hát mondom neki tegye vissza azonnal azt a tejeszacskót a hűtőbe, erre ő visszapofázott hogy mit képzelek én magamról, fogta a tejeszacskót és felszállt az első szegedi gyorsvonatra nem is értem hát mondom ennek elment az esze, szomszéd is csak nézett nem értem az egészet, egy tejeszacskót így védeni sztem nem normális
2021. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Huhhhh.... a központozási jelek használatától jogerősen el vagy tiltva, kérdező? :-DDDD
2021. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan hogy a nagyid szülinapja NEM rólad szól, és illene a hisztidet egy napra félretenni a kedvéért?
2021. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagymamaval nincs semmi bajod, akkor az o kedveert viseld el a masik ket rokont.
2021. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
3. Mar voltam át.
2021. jún. 17. 14:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg írni legalább, mert így csak kapálni fognak felvenni, azzal meg nem keresnél annyit, hogy elköltözz.

Átmentél, túl vagy rajta, feleslegesen hisztizel.

2021. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!