Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot nagyszüleiddel ilyen esetben? Vagy ha nem is, tartanátok a kapcsolatot még?

Figyelt kérdés
Mióta a koronavírus Magyarországon van, nem lennének hajlandóak találkozni, nem engednék, hogy meglátogasd őket, mert elmondásuk szerint járványveszély van és félnek. Nem keresnének se telefonon, sehol nem beszélnétek. Majd 1 évvel később keresnének, hogy most már látogathatod őket, de kizárólag ha beoltattad magad, annak ellenére, hogy őket már rég beoltották, és minden rokonságukból csak oltottal hajlandóak találkozni. Ismerősöm története a nagyszüleiről, eléggé megdöbbentett.
2021. jún. 22. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Akkor fossanak csak tovább, talpig maszkban odahaza a négy fal közt. Le lehet őket kukázni nyugodtan.

Én ugyan be vagyok oltva (másodikat is felvettem), de nem az ilyen retardált rokonok miatt, hanem mert szeretnék végre egy normális wellness hétvégét eltölteni egy szállodában.

2021. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Féltik nyilván az életüket, mivel ők is tudják, hogy a 60+ év felettiek nagyobb veszélyben vannak a coviddal szemben. De az, hogy nem telefonálnak 1 évig, mert ezt is a covidra kötik, ezt már nem fogadnám el.
2021. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Az én szüleim sem engedték, hogy találkozzunk. Miután be lettek oltva, azóta közel 1 év után végre láthattam őket. De végig maszkban voltunk és csak a kertben. Hát megvan a véleményem erről, főleg hogy én nem oltatom be magam, de nem akarok vitázni, veszekedni, úgysem fogjuk meggyőzni egymást soha. Viszont mi folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, naponta többször beszélünk.
2021. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi miatt nem szakítanám meg a kapcsolatot. Nyílván nem esne jól, viszont ha ennyi miatt nem beszélnénk és esetleg megválnának egy életre bánnám a dolgot
2021. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Van, aki fél a vírustól. Annyi ijesztő hír kering és vannak emberek, akik szinte pánikolnak még most is miatta. Én sajnálom az ilyen embereket.
2021. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De a nagyszülei már be vannak oltva, ráadásul ha addig tart ez az egész járvány, amíg élnek még, akkor nem látják az unokát a hátralevő életükben, ha ő semmiképp nem oltatja magát? Nekem ezért fura ez az egész történet
2021. jún. 22. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ebben csak a telefon fura. De annak is 2 vege van...
2021. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
2021 van, van telefon, internet, videotelefonálás akár...
2021. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
A telefonon nem keresést nem fogadnám el, mert azzal nem terjed ( se Messengeren,se Viberen stb.) a többit megérteném .
2021. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem esett volna le az aranygyűrű az ujjadról, ha nem azt várod, az öregek mikor telefonálnak, hanem te hívtad volna őket néha.
2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!