Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Sosem fog véget érni? Miért...

Sosem fog véget érni? Miért fáj a lelkem? Totális ürességnek érzem magam

Figyelt kérdés
Történt ugyanis, hogy meghalt a nagymamám. És nem tudom feldolgozni a halálát a mai napig sem, mert nem voltam ott, a covid miatt nem tudtam meglátogatni sem. Az orvosok csak ígérgettek, hogy napról napra javul az állapota - még mikor élt és bent volt a kórházban. A temetésen is zacskó volt rajta... a covid eljárás miatt. am nem covidban halt meg.

2021. jún. 23. 01:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Elmúlik. A halál az élet velejárója. Ha szép kort ért meg, és nem szenvedett, akkor hálásnak lehet lenni. Valószínűleg a problémád egészen más, beszélj a szüleiddel, szeretteiddel, akár pszichológussal, főleg ha ez nem egy friss dolog.
2021. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az fáj nagyon hogy nem látogathattam meg, és a halála napján sem voltam mellette- mert mindig a covid protokollal jöttek.

Mikor a mentövel is bevitták, 22órakkor vették fel a betegágyra, és délután 17:30 kör vitték el. nem tudom mit csináltak ott a felvételin ennyi idö alatt, és cukra felment az egekbe. de tulélte ott.

2021. jún. 23. 02:46
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Idövel jobb lesz, erre nincs mas gyógyír.
2021. jún. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem a helyzeted :((((

En is a covid-hiszteria miatt vesztettem el nagymamam (masban halt meg o is) es az utolso napokban nem talalkozhattunk:( rendes ellatast sem kaphatott igy :(


De ha szep kort megelt, es nem szenvedett (ahogy elottem irjak) az mar egy jo dolog, és Ő már akkor egy gyoztes volt az életben, ha volt aki annyira szerette mint Te.


Nekem az idő segített, sokat gondolok rá, néha persze szörnyű érzés. Te tudom, hogy fontos része lesz az életemnek az emléke mindig is.

2021. jún. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Majdnem 80 éves lett, nem tudom. a szép kor nem tudom hány évtöl kezdödik (szerintem 85+ évtöl)... volt egy-két népbetegsége, de gyógyszerekkel hihetetlen tülélö volt. Legalább 8-10 évet még élhetett volna.

A halála napján rá 3 napra a kormány szabad bejárást biztosított a kórházakban: ez sokként érintett, azon a napon majd belepusztultam a bánatba.

Nem is látogathattuk azon a bö két hét alatt, és a halála napján nem lehettem mellette. aztán jött ez a szabad bejárás a kórházba...

2021. jún. 23. 03:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyidosek voltak az en Nagymamammal :(


(3:00-s uzenet voltam)

2021. jún. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Kitartast es erőt kívánok Kérdező! Fentről segít Téged továbbra is, én ezt érzem legalábbis.


(Előző voltam)

2021. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Részvétem Kérdező! Nekem édesanyám halt meg közel két éve 65 évesen - még élhetett volna bőven. 2019. augusztusában még nem volt tudomás covid-ról.


Addig örülj, amíg édesanyád élt! Addig tudsz "gyerek" lenni. Nélküle VALÓBAN VÉGE LESZ minden jónak, sok meg nem értéssel fogsz találkozni az életben.

2021. jún. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Az én nagymamám 72 évesen halt meg 2018. január 22-én hajnali 2-kor és az volt életem legszörnyűbb napja. Lefektettem aludni és túl hamar bealudt, a mentők pedig csak 45 percre rá értek ki, a diszpécser pedig mondogatta, hogy nyomogassam. Fuldoklott, alig kapott levegőt, teljesen bevörösödött. Csak a szomorú ebben az, hogy akkor még élt, és nem értettem, mondtam is neki, hogy még él, minek élesztgessem, erre ő dühösen rávágta, hogy akkor leteszi a telefont és intézzem el magamtól. És 10 percre rá, meg is halt. Ennyit az egészségügyről. Örökre bennem marad, hogy ha akkor nem nyúlok hozzá, akkor még élne. A covid egyébként valóban jó kifogás most mindenre, az orvosoknak hawai az egész. Most épp problémám van, 1,5 hónapot kell várjak, míg egyáltalán időpontot tudok ő felségével egyeztetni, pedig lehet, hogy daganatom van. A mai nap is nagyon sokan gondolok a nagyira én is, és soha nem fog elmúlni a fájdalom. Se nekem, se neked. Viszont enyhülni fog annyira, hogy elviseld és ne okozzon komolyabb problémát az életben.
2021. jún. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Az én édesanyám is orvosi gondatlanság miatt halt meg főleg. De szerencsére nem otthon. Sokat kiabáltam a mentősökkel, hogy vigyék, mert haldoklik...


Nagyon elvárták volna a hálapénzt, de nem tudtam adni. Már túl későn kaptam egy jó tanácsot egy réges-régi osztálytársamtól, hogyan kell az egészségügyi személyzetet ügyesen "lekenyerezni".


Ha előbb felvettem volna a kapcsolatot Vele, talán még élne. A mai napig nagyon jó ötletei vannak kritikusabb helyzetekre. Tőle kérek tanácsot, ha elakadok és szinte minden alkalommal felveszi a messengeres hívásomat.


8-as válaszoló voltam.

2021. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!