Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan tudnám elengedni?

Hogyan tudnám elengedni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2,5 éve halt meg a papám. De ha rágondolok gyakran sírom el magam. Közel álltunk egymáshoz. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy már nincs többé. Hogy már nem ölelhetem meg. Nem hívhatom fel soha többé. Sokszor ismételgetem magamba, hogy miért kellett meghalnia. Szeretném elengedni de nem megy. Szerintetek mit csináljak?

2021. jún. 27. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Várj, erre csak az idő gyógyír.
2021. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy őt már nem érheti semmi fájdalom, és emlékezz a szép dolgokra arra hogy mennyivel szebb az életed azáltal hogy ismerhetted őt.
2021. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretted, soha nem fogod tudni elengedni. Néha egy kicsit jobb lesz, de életed végéig veled marad. Én már idősebb vagyok, de a nagymamám örökké velem lesz (azért csak ő, mert papa nagyon fiatalon elment). Ez olyan kapocs, amit soha semmi és senki nem szakíthat szét. Nagyon megértelek és örülök, hogy vannak még olyan fiatalok ebben a rohanó életben, akik szeretnek és szerettek. Tartsd meg emlékedben, mondatait, szokásait, veled lesz mindig.
2021. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem soha többé, csak amíg te is élsz. Az meg semmi. Egy pillanat az egész
2021. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16:13. Nagyon szépen köszönöm kedves szavaid. Úgy néz ki eléggé meglátszik, hogy fiatal vagyok. Részvétem a mamád miatt.
2021. júl. 5. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!