Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ilyen nagyszülökhőz leengednéd...

Ilyen nagyszülökhőz leengednéd a gyereked az apjával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alap hangon olyan aki mindenkivel összevesztünk de most 7 hónap után bunkó módon otthagyott a gyerek apja, egy hét után elnézést kért, de a bizalma felé már elment, szakítottak is vele, de azóta az anyjához szeretné vinni.

Tudom hogy joga van de egyszer voltam lent miután kibékültem vele, miután lett DNS teszt csinálva mert csak akkor az ő unokája.

Akkor lementem és elkezdett okoskodni hogy az anyatejes babának víz kell (télen)meg kell neki cumi mert akkor mindig ellesz magával , meg hogy szájpenésze van(nem volt), és ezt meguntam azt mondtam hogy elég és eljöttem akkor elhordott mindennek, én nem érzem úgy hogy ott olyan szupi lenne a gyerekeknek hogy nélkülem megy le.

Mielőtt írnátok csak a magáét mondja és csak az jó ahogy ő nevelte a gyerekeit



#gyerek #Anyós ,após #Rossz anyós kapcsolat #Nagyszülő látogatás
2021. szept. 22. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen leengedném
Nem endeném le
68 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
33%
Miert ne engednem? :)))
2021. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ők írástudók? Mert te ugye nem..
2021. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán értem, miért ne kellene leengedni. Pláne, hogy jog a van az apának oda vinni a gyereket, ahova akarja
2021. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

3 éves kor felett viheti ahova akarja,addig az anya lakásán látogatható,kivéve persze ha eltekintesz ettől és elengeded.

Mennyi idős a baba és mennyi időre vinné?

Kevés az infó.

2021. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azért nem engedem le mert ott nem biztonságos neki, 3 házzal lejjebb laknak nem tudnak se tudtak feljönni a gyerekekhez sose
2021. szept. 22. 15:57
 6/27 A kérdező kommentje:
8 hónapos igény szerint szoptatott gyerek, 2 órára szeretné de tudom hogy annyit nem bír ki cici nélkül
2021. szept. 22. 15:59
 7/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom itt a hozzáállás nem túl jó felőlük
2021. szept. 22. 16:00
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi idős a gyerek? Mert ha pl. kizárólag szoptatott baba, akkor természetesen nem.

Apját ismeri a gyerek, el van vele? Gyerekelhelyezési per lezárult már? Ott mi volt a határozat?

Egyáltalán, mennyi idős a gyerek? Mennyi időre vinné? Milyen hosszú út? Mivel mennének? Ha autóval, van-e megfelelő gyerekülés, és felelősségteljesen vezet-e?

2021. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem jönnek ők hozzátok, ha két utcára laknak?
2021. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben nem,én vinném le ha nagyon látni szeretnék,de inkább jöjjenek ők. A baba érdeke az első.
2021. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!