Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen a mamám, miért...

Miért ilyen a mamám, miért írta ezeket?

Figyelt kérdés
2 hétig nagyon rosszul voltam, alig bírtam enni, lázas voltam, köhögtem. Aggódott eleinte, kérdezte minden nap hogy jobban vagyok-e, erőltette ezt a koronavírus tesztet nagyon, ő nagyon fél tőle. Én nem akartam ilyenekkel foglalkozni, úgy se megyek emberek közé, na meg én kipihenek minden nagy betegséget. Azalatt a 2 hét alatt leugrott 6kg, tényleg nagyon rosszul voltam. Lényeg hogy szóbajött valahogy ez a betegség téma, akkor már bőven jól voltam, de írtam neki hogy milyen rossz is volt. Reakciója rá az volt hogy küldött kb 10db sírva nevetős smileyt, és odaírta hogy ironikusan hogy tudta hogy milyen beteg voltam. Akkor megkérdeztem tőle hogy mi olyan vicces, majd elkezdte magyarázni hogy valószínű semmi bajom nem volt, csak játszom a fejem (ő volt a bőrömben, biztos jobban tudja), mivel nem volt covid teszt így nem biztos hogy koronás voltam. Írtam neki utána hogy nem az a lényeg hogy covid volt-e vagy sem, hanem az, hogy nagyon beteg voltam és kinevetett, nem csak a kovidtól lehet rosszul az ember, nem értette meg, flegmázott meg okoskodott. Írogattunk egy ideig de nem akarta megérteni amit az előbb írtam, ő szerinte manapság már csak a kovidtól lehet rosszul az ember, igazi rettegő. Miért volt ekkora tahó? Beszélnétek ezek után vele?

2021. nov. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fülemen be, a másikon ki.
2021. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Őt is meghülyítette a média.
2021. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek sajna ahogy oregszenek, úgy veszítik el a józan meglátásukat, itélőképességüket. Sokkal több türelem kell hozzájuk.

Elnezni ahogy egyre rigolyásabbak lesznek.

Az idoskor ezzel jár, de attól még szerethezőek, csak nem kell már annyira komolyan venni az allaspontjukat. Ha téves.

2021. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni
2021. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, mondjuk érdemes lenne megszakítani vele minden kapcsolatot.
2021. nov. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen megnyilvánulás után, nem erőltetném vele a kapcsolatot. Ez nem más mint passzív agresszió. :( Sajnos elérték a céljukat, meghülyíti az embereket ez az oltásmizéria, és családtagok egymás között is ősellenséggé tudnak váltózni. Sok embernek nincs arra egy kidolgozott mintája, hogy hogyan kezeljen egy olyan helyzetet, amiben a másik szöges ellentéteként gondolkodik. Legyen akár az a legapróbb dolog, nemhogy egy ilyen "élet-halálról" szóló kérdés... Erre láthattál most példát kérdező. Azt ajánlom ne hozd fel neki a betegség témát.
2021. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!