Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van anyudnak vagy apudnak...

Van anyudnak vagy apudnak testvére? Milyen velük a kapcsolatod? És annak párjukkal?

Figyelt kérdés
Anyumnak nincs testvére. Apámnak van egy öccse. Ő a keresztapám, s annak felesége a keresztanyám nagyon imádom őket. Főleg keresztapamat kisgyermek korom óta nagyon jóban vagyunk sokat dajkált, 23 éves vagyok férfi, ő pedig 39 és még mindig mazsolának szolit
2021. dec. 16. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám családját rühellem. Senkivel nincs kontakt. Van egy nővére (pénzéhes) és egy bátyja (alkoholista)


Apám családját imádom, összetartóak. Van 2 nővére és egy bátyja.

2021. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Halott mind.

Az egyikük a testvére halála után (aki az én szülőm) pert indított amiben követelte az örökségem nagy részét.

Másik oldalról kevés találkozás, nem volt rossz a viszony, sajnos nem is elég jó.

Becsüld meg a te rokonodat ha így szeret! Jó neked.

2021. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Édesanyám öccse pár hónapja hunyt el,apám hugát pedig utoljára nagyjából 10 éve láttam,de lehet hogy több.
2021. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Anyámnak van egy bátyja, de formális, ritka telefonáláson kívül (azt is csak anyám) semmi kapcsolat nincs köztünk, nekem ő idegen. Nagyképű, pökhendi alak, lenézi a nőket, idegeneket, akik sosem ártottak neki leférgez ok nélkül, a feleségét is megverte, a lánya se és az unokája se érdekli. Köszönöm, ilyen ember nekem senki.
2021. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak apámnak, egy öccse, alkoholista tróger, mindig is paraszt volt velem, pár évente látom kocsiból a kocsma előtt
2021. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
95%
Anyamnak van egy húga meg egy nővére, a húgát szeretem mert olyan konkrétan mint anyám stilusra meg kinezetre is picit,a nővérét már kevésbé,penzehes, felelőtlen, kapni szeret adni már kevésbé plusz x évig le se szart minket, apammal meg a családjával nem tartom a kapcsolatot.
2021. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Anyámnak nincs testvére, apámnak egy bátyja van. Évente talán 2x, ha találkozunk. Neki van egy lánya, róla is csak annyit tudok, hogy hogy hívják, és kb. hány éves.
2021. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Anyámnak van egy öccse. Nem rossz vele a kapcsolatunk, de évente kb. egyszer találkozunk. Ebben közbejátszott a felesége is, akivel nem voltak jóban a szüleim, így mi nem jártunk hozzájuk, ők meg nem jártak hozzánk. Unokatesóimmal ugyanezen okból alig találkoztam, aztán el is távolodtunk egymástól, ma már nem is tartjuk a kapcsolatot.
2021. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Apám nővére egy energiavámpír. Megkérdezi hogy vagy, a választ se várja meg, fél órán át mondja az élettörténetét.

Nem bírom. A lánya egy pitsah, soha nem dolgozott, kinyonott egy palimadárnak egy kölyköt és otthon van 15 éve. A pasi meg németben melózik nekik. Róluk áradozik mindig.


Anyám nővérét nem ismerem.

2021. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Apámnak egy húga volt,meghalt 43 évesen. Alkoholista volt,apám is az.


Anyának 2 testvére van,egy nővére és egy bátyja. Jóban vagyunk,de a bátyjáékkal rég találkoztunk mert messze vagyunk egymástól ( Nyíregy-Győr). A nővére viszont kb.másfél órányira laknak autóval,évi 2-3 alkalommal találkozunk. Szeretem őket.

2021. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!