Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ez gyerekes viselkedés?

Ez gyerekes viselkedés?

Figyelt kérdés
Anyukám nem tudja elviselni ha ferjem szülei vigyáznak az unokákra. Multheten megsértődött vmin, nekünk orvoshoz kell mennünk meg bankba és úgy volt h ő vigyáz a kicsire addig. Erre a sértődés utan csak annyit mondott h már miertne vihetnénk be a kicsit orvoshoz ( talán mert ultrahangra megyek addig ferjem bankban intézi a 2 órás hitelt, mégis melyikünkkel jöjjön egy 2 éves?) Jó, ok elfogadtam h nem vigyáz rá ezért megkértük ferjem apukája h jöjjön el addig. Tegnap amikor mondtam anyanak h jön a másik papa kiakadt h miért csinálok ilyet ő jött volna, amikor szembesítem vele h mit mondott letagadja meg teljesen mást mond. Ezt már idegileg nem birom. Folyton ezt csinálja.masnak is ilyen az anyukaja ha unokarol van szó?miért baj ha a másik nagyszülő van vele? Nyilván velük nincs olyan szoros kapcsolat de ez gyerekes viselkedés szerintem.
2022. ápr. 9. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát eléggé az.

Ha anyud annyira unokazni akar akkor ne utasítsa vissza a meghívást, akkor nem értem minek mondta hogy nem érti miért kell vigyázni a gyerekre.

Ő nemet mondott, őt kérdeztétek elsőnek, úgy jött a B opció.

2022. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég gyerekes. Nem tudom, sok nagyszülő belecsúszik abba, hogy azt gondolják csak nekik, kizárólag nekik született az unoka. Arról meg totál elfeledkeznek, hogy van egy másik nagyszülőpár is a gyerek életében jó esetben.
2022. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik szeretik az unokájukat, ott a féltékenység. Csak valaki tudja felnőttként kezelni, valaki meg nem.
2022. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne készülj ki. Sajnos nem a nagymamák ilyenek, hanem a TE anyukád. Persze vannak hasonlóan rosszindulatú emberek is.


Anyud simán nem akar vigyázni a gyereketekre, mert lusta, nem szívleli annyira, de ha meg más van vele, akkor átmegy féltékenységbe, mert fél, hogy anyósékat jobban fogjátok ti is, meg a gyereketek szeretni.


Az is lehet, hogy nem féltékeny, hanem azért lett mérges, mert fél, hogy elmondtátok ezt anyóséknak és ezzel "lejáratjátok" őt, mint nagymamát.


Sajnos el kell fogadnod, hogy anyádra nem számíthatsz. De nem is kellene neki az ilyeneket elmondanod. (mikor kivel hova mentek)

2022. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a nagyszülők között előfordul ilyen "versengés".

Nem vállalta el. Ennyi. Nem kell neki beszámolni, hogy a másik nagyszülő elvállalta.

2022. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyerekes.
2022. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar rá vigyázni, de más se tegye, mert akkor kiderül, hogy neki ez teher. Ismerős. Magát égeti.
2022. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!