Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a lófenét tudok csinálni...

Mi a lófenét tudok csinálni ha nagyi állandóan kínos szituációkba hoz, leginkább pasik előtt?

Figyelt kérdés

Kikészít, a héten már 3x süllyedtem el szégyenemben férfiak előtt. Aztán hülyének nézik az egész családot. Mondom a leenyhébb kínos szituációt, ettől csak rosszabbak vannak. Rendeltünk egy mosogatógépet, kihozták, (bszott drága volt, plusz fuvardív vagy duplán benne volt egyenként +300 meg plusz gls 1500 ilyesmi adatok plusz gép ára. Mindegy nem adtunk aprót hanem behívtük kávézni őket. Oké megvolt mennek ki a kapuhoz, majd kapuból mamám visszahívja őket, hogy varjanak az unokám ad borravalót. Jönnek vissza, én meg nézek nagy szemekkel, hogy mi a fsz, apró se volt otthon. Szval végüp elmentek anélkül. Ez rohadtul ciki. Jó hülyenek nézhettek az ő hülyesége miatt. Gondoljátok már el a jelenetet behívja őket h kapnak jattot majd közlöm h az nincsen otthon.

Tudni kell, hogy mamám a földekről szarmazik, mondjuk ki, buta nő. Mi már budapesten, kulturált környezetben nevelkedtünk. És ez most csak egy példa, újabban nagyon elment az agya és mindenhol csinálja a hülyeséget. Már alig merem kitenni vele a lábam.


2022. ápr. 14. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Pl elköltözés?
2022. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a nagymamáddal kellett volna megbeszélned. Erre most én mit mondjak?

Ha közös intéznivalótok van, előre mondd meg neki, hogy majd te intézed (akkor nem fog beleszólni). Már nincs a csúcson, fogadd el így.

2022. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi! A "mamám a földekről szarmazik" szohasználat pontosabban mit jelent és hazánk melyik táján használják ezt igy? (Priviben is küldheted, ha az neked jobb.)
2022. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Elmaradott kelet.

Kettes, számtalanszor lett már neki szólva. Idős, szerinted észben tartja? Bezzeg a rosszassághoz van esze. Nem lehet elköltözni, mert felgyujtaná a kalssz házat egyedül. A gázt állandóan én zárom el. Még jó, hogy itthonról dolgozom.

2022. ápr. 14. 11:33
 5/51 Thispain ***** válasza:
69%
Nem csodálom, hogy mindenhol elsüllyedsz a "bezzeg" mentalításoddal.
2022. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%
kérdező, itt te vagy gáz, nem a mamád.
2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
58%

Én elköltöznék, nem érdekelne mit csinál a házzal/lakással.


Laktam mamámnál, sokáig, de végül elegem lett és elköltöztem...


Nálunk anyám ilyen, olyan buta hogy sehova nem megyünk vele, szégyenbe teszi az embert.


Költözz el, csak azt tudom tanácsolni.

2022. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
7. Sajnos nem tudom számításba venni a kommented, de azért köszönöm.
2022. ápr. 14. 11:45
 9/51 anonim ***** válasza:
66%

Ha, a kivakarózott belvárosi unoka, aki szégyelli a felmenőit...


Lapozzunk. :-D

2022. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
8. Na végre valaki tudja miről beszélek. Nagyon jó ház az a baj, szeretem.
2022. ápr. 14. 11:46
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!