Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek azzal, hogy...

Mit kezdjek azzal, hogy nagymamám kettős mércét használ velem szemben a telefonálást illetően?

Figyelt kérdés
Szerencsére jóban vagyok vele, volt idő, hogy ő volt a legfontosabb bizalmasom. Most 78 évesen is fitt mentálisan, tehát lehet vele értelmesen beszélgetni. Nagyon élénk társasági életet él, sok barátja van, és sok rokonnal tartja telefonon, Facebook-on a kapcsolatot, akár videofonál is. Gyakran a mondandóm közben mondja, hogy jaj letesz gyorsan, mert hív a Juli, vagy, a Mari, vagy édesanyám, vagy másik gyereke stb., vagy jaj most jött be éppen a Kati az utcáról hozzá. Viszont, ha én hívom, és ő van mással vonalba, akkor mást nem nyom ki, hanem tőlem kér elnézést, mert éppen a Gizivel beszélt, és azért nem vette fel. Alapvetően nem mindig a türelmemről vagyok híres, tehát nem gondolom, hogy azt gondolná, hogy ez nekem meg se kottyan. Lehet, hogy torzítok én is, de nem rémlik, hogy másokat is kinyomna miattam. Mit kezdjek ezzel?

2022. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Viszont, ha én hívom, és ő van mással vonalba, akkor mást nem nyom ki, hanem tőlem kér elnézést, mert éppen a Gizivel beszélt, és azért nem vette fel. * Miután végzett a Gizivel utána hív vissza, és mondja, hogy bocsánat, a Gizivel beszélt éppen.
2022. ápr. 23. 19:32
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Most egy picit lefagytam, hogy nem-e én írtam ki a kérdést, mert velem is ugyanez van :D

Baromi idegesítő, sajnos nem tudom miért van ez.

2022. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Semmit, ne foglalkozz vele.
2022. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Viselkedj vele ugyanúgy, és jól játssz is rá minden alkalommal, hogy megérezze!
2022. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
SZerintem a saját korosztálya, ismerösei azok, akikkel csak akkor tud beszélni, máskor nem érnek rá, vagy egyéb okból nem megy.
2022. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

#5 A nyuggerek nem érnek rá? Pontosan fordítva, és mérget lehet rá venni, hogy igencsak élvezik a fiatalabbak kifinomult eszközeikkel való lealázását.


Egyszerűen nulltoleranciával kell kezelni az ilyen eseteket - nálam legalábbis csak ez vállt be!

2022. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
6-os: ezzel CSAK ANNYIT érsz el, hoyg mindenki megutál és többé nem áll szóba veled! Persze, ilyen bunkó, mint te nem is érdemel mást
2022. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy túl sokat csacsogsz vele? Esetleg olyan dolgokról amik őt nem annyira érdeklik?
2022. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%
Lehet a bizalom jele is egyébként. Téged meg mer kérni, bízik benned annyira, hogy nem sértődsz meg, ismer annyira, hogy nem csinálsz ebből ügyet.
2022. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is hasonlót akartam írni, mint a #9. Benned bízik annyira, te vagy hozzá olyan közel, hogy neked nem kellemetlen mondania, hogy várj egy kicsit. És lehet, veled többet beszél, mint másokkal.
2022. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!