Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért hiányzik a nagypapám?

Miért hiányzik a nagypapám?

Figyelt kérdés
Még csak óvodás voltam amikor elhunyt a nagypapám, nem is nagyon beszélgettünk, szinte nem is ismertem mégis valamiért nagyon hiányzik mostanában. Ez miért lehet,van valami jelentése?
2022. máj. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe jutott, és hiányzik, normális teljesen.
2022. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszedbe. Vagy van olyan problémád amit azt gondolod most vele meg tudnál beszélni . Van ilyen ? Lehet ez okozza. Nekem is van olyan amit úgy gondolom ha pl a nagymamám élt volna még, meg tudtam volna osztani .
2022. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy lattal egy hasonló embert és ö jutott az eszedbe róla, csak amikor megláttad akkor még nem tudatosult, hogy a papádra hasonlít és csak később rakta össze az agyad a látottakat.

Mivel meghalt ezért ne gondolj a papádra, ha eszedbe jut, tereld el a figyelmed.

Boltban, iskolában, szomszédban nincs valaki aki emlékeztet a papádra?

Esetleg ha találkozol ilyen emberrel akkor felnőtt hozzátartozód beleegyezésével megismerkedhetsz vele, azért kell az hozzátartozod beleegyezése, hogy senkinek ne legyen kellemetlen, hogy oda tipegsz -totyogsz egy idegen bácsihoz.

2022. máj. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!