Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

9, Ha lejjebb mentek a kategórián belül, 2-vel, ott meg azt írják, hogy rugalmasak.

Most kinek higgyek?

2022. aug. 6. 10:27
 12/67 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy képébe tolja? Miért képébe tolás az, hogy beszélsz magadról, mint bááármi más dolgodról az életben? Nem részletezed, hogy hogy csinálod az ágyban.. Egyes családokban ez a szokás, hogy le kell cenzúráznod magad! hogy csak azt add pl. a szülőknek, ami Nekik elfogadható, amitől Ők büszkék lehetnek rád, az neem számít, hogy te elnyomva érzed magad. Ott nincs valódi szeretet és elfogadás és hidd el, ha ezzel nem dolgozik az ember ő maga is ugyan olyan elvárásokkal élő, valódi szeretetre képtelen családi légkört fog tovább adni a saját gyerekeinek. Lehet 10 éve érleli magában az ember azt, hogy ki ő, és hogy ez nem fogja elfogadni az xy és Beszélni Szeretne Róla. Ennyi, és ha a Papa tényleg szereti őt és a papa tényleg érdeklődik arról, hogy Hogy Van a rokona, akkor befogadja az információt, akkor is, ha neki taszító! Persze, lehet valószínű, hogy nem ez lesz, de akkor ott nincs feltétlen szeretet. Miért ne derülhetne ez ki!


De kérdező, ha 2-5-10 ember vélemény alapján akarsz megítélni minden Papát az nem vezet realitáshoz!!! A saját papádat nézd, azt akit te ismersz! Magadnak higgy :D

2022. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
97%
"Kinek higgy?" Hát akkor nem is áll fenn ilyen helyzet, ha te nem ismered az öregedet, és a külsősök véleményéhez akarsz alkalmazkodni.
2022. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
94%
Homofób embernek akarsz coming outolni - nem vagy norm.
2022. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
tedd csak meg, aztán jöhetsz ide sírni, hogy nagyapád valami egyházra íratta a te örökségedet, és kitagadott. NINCS feltétel nélküli szeretet.
2022. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyapád homofób, akkor szélsőséges, gyűlölködő gondolkodásmódja van. Nem kockáztatnék vele, nem jellemző a fajtájukra a józan ész, meg a belátás.
2022. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
Miért nincsen feltétel nélküli szeretet?
2022. aug. 6. 10:47
 18/67 anonim válasza:
77%
Az, hogy az öregek már befásultak, általános tény. Nem titok, hogy nem tudnak alkalmazkodni a „modern világ" dolgaihoz. Nekem is homofób a nagypapám és az egyik olyan öreg ember, aki a legbefásultabb. Beszélgettem vele a szexualitás gondolatáról és képzelhetitek milyen véleménye volt. Érdekelt mit reagálna, ha én is az lennék (leszögezném, hogy nem vagyok meleg) ezért megkérdeztem, hogy rám mit reagálna. Ismétlem, nagyon berögzötten hiszi azt, hogy ami szerinte helyes, az úgy is van. Tudjátok mit mondott? Hogy nehezen értené meg, de az unokája vagyok, és amíg nekem jó, addig neki is. Lehet, hogy az öregek nagyrésze olyan, amilyen. Én megtapasztaltam, milyen a feltétel nélküli szeretet, erre lehetnek rossz vélemények, de a családomat én ismerem a legjobban. Kérdező, sajnálom, hogy olyan sok színes kommentet kaptál, pedig nagyon nehéz lehet magadban is helyre tenni a dolgokat. Valaki írta, hogy szépen adagold be neki a témát,hogy mikor, az tőled függ. Aki azt írta, hogy ne nyomja a képébe, ez nem az. Ha hetero lenne, akkor is téma lenne a párkeresés, nem baj, ha a nagypapa tud róla, hogy itt nem pont az a szitu, mint a heteroknál.
2022. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
18%

Mert az azt jelenti, hogy az a személy akit szeretünk visszaélhet vele. Pl van egy párod, aki megcsal. Ha feltétel nélkül szereted akkor elnézed neki mindig?


Sok ember nem ült fel erre a divathullámra, hogy én most feketének, féefinak meg csillámpóninak érzem magam.


Próbáltad már pasival amúgy?

Csak azért kérdem mert tiniként csajokkal csókolóztunk egymással, mert az "menő" sőt le is akartunk feküdni és én tényleg úgy éreztem hogy a lányok vonzanak. Végül nem tettem meg (15 voltam akkor és még 2-3 évig vonzottak a csajok) majd 17 évesen biszexnek éreztem magam, végül lett egy pasim. Azóta több is, de a lányok már abszolút nem vonzanak, ahogy elmúlt a tini kori hormon tombolás meg a dili divatkövetés, a "nehogykimaradjakvalamiből" érzés, már a gondolata is rossz, hogy egy lánnyal smároljak.

Teljes mértékben heteró lettem, most 23 vagyok. Szóval ha tini vagy még simán változhat, ha kordában tartod, ergo felesleges papát idegelni vele de te tudod :D

Tudom mindjárt jönnek a megmondóemberek, hogy "ne fogd vissza bújj ágyba fiúval-lánnyal-kutyával a lényeg hogy érezd jól magad", de hidd el, ez egyáltalán nem a javadat szolgálja, csak mivel ők boldogtalanok, azzal akarják igazolni magukat, ha még több féktelen, szabados nemi életet élő ember lesz, és a legkönnyebben a tiniket tudják befolyásolni.

2022. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
81%

"Nem értem mi a bajuk a lepontozóknak, de csak tessék..."


az a bajuk a lepontozóknak, h képtelen vagy különbséget tenni a SZEXUÁLIS ORIENTÁCIÓ és SZEX között.

Tudom, h a magyarok többsége nem az eszéről híres, de egészen elképesztő, hogy minden ilyen kérdésnél van 1-2 ember, akinek szájbarágósan el kell magyarázni, hogy a melegek nem a hálószoba titkaikat akarják másokkal megosztani.


-


kérdező, ha elmondod, akkor ne eséllyel nem fogadná el.

2022. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!