Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
4%
#4 Akkor gyógyulj meg.
2022. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
19, Gyerekkorom óta csak a lányok vonzanak.
2022. aug. 6. 11:10
 23/67 A kérdező kommentje:
Soha nem csókolóznék menőség miatt egy csajjal. Semennyire sem követem a divatot, furcsán is néznek rám, meg különcöznek.
2022. aug. 6. 11:14
 24/67 anonim ***** válasza:
0%

Legtöbb ember azért NEGÍTVOZZ mert nem egyezik a véleménye a tieddel és nem toleráns;

vagy rossz napja van,

vagy valaki az ő mélyenszántó gondolatát negatívozzta és ezért rosszindulatból ő is negatívozz mindenkit így kicsit megnyugszik a pszichéje.

2022. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
94%

Miért nincsen feltétel nélküli szeretet?


- mert semmi nincs ingyen; az egérfogóban a sajt sincs ingyen.


Legtöbb ember úgy áll a társas kapcsolatokhoz(én is), hogy azt várom el amit én nyújtani tudok, akarok.

Olyan kapcsolatban nem akarnék lenni amiben én csak kapok de nem tudok adni, de fordítva is elég rossz, ez így nem működik hosszútávon.

2022. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Feltétel nélküli szeretet azért nincsen, mert az egy 100%-os dolog lenne, márpedig a természet és a viselkedés törvényei nem ösmernek ilyen arányt. Ez a százszázalékosság valamiben, ez emberi kitaláció, annyira reális, mint a hárfázós, szárnyas mennyországkép.
2022. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
4%

20- látom te is magyar vagy(akik szerinted nemaz eszükről híresek)

Ha nem tudsz felfogni valamit, sajnálom. 8. is én vagyok, hátha az segít tisztábban látni.Ez az okoskodó ,degradáló stílus amúgy be szokott jönni?

2022. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
94%

Az a helyzet, higy csunyan hangozhat amit irok, de most kicsit legyel onzo. Csak a nagypapa maradt, oke. Gondold vegig mit veszithetsz ha kitagad. Nem tudom hany eves vagy, de ha szukseged van az anyagi hatterre, esetleg majd a hatrahagyott vagyontargyakra (haz, penz, ertekek mittomen) akkor ne mondd el. Mert tobb veszteni valod lesz mint igy.

Ha ezekre semmi szükséged, pusztan az erzelmi tamogatasra, nem halsz bele ha o sem marad szamodra, akkor mondd el.

De, ha nem mondod el attol megprobalhatsz teljes eletet elni. Ha lesz baratnod vidd nyugodtan haza es erintekzes nelkul csinaljatok ugy mintha mi sem tortent volna, mintha termeszetes lenne. Ha rakerdez, meg valaszolj kerdessel.

Sajos teljes mertekben nem igazan tudsz jo dontest hozni.. valasztanod mindekepp kell.

2022. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
85%
"Legtöbb ember azért NEGÍTVOZZ mert nem egyezik a véleménye a tieddel és nem toleráns" Vicces amikor egy homofób felrója a tolerancia hiányát.
2022. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
17%
Mivel lehetne jobb, ha elé állnál ezzel? Mármint most arra számítasz hogy a nyakadba borul és elsírja magát hogy mennyire erős vagy? Nem pszichológus hanem a nagyapád. :D Legjobb esetben annyira számíthatsz, hogy: Jó, és? Mármint, most komolyan ki a francot érdekel? Majd ha lesz barátnőd és viszed neki bemutatni, rá fog jönni hogy valószínűleg nem a f@szt szereted. Ennyire egyszerű. Hiszed vagy sem, a heterók sem coming outolnak otthon nagy dráma közepette amikor rájönnek hogy kihez vonzódnak...
2022. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!