Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsés 69-es, elolvastam az 55-ös hozzászólásodat, együttérezvén az aszexualitásoddal, nem is komolytalankodok tovább a 69-es számon :D


"Ellenben, tudok toleráns lenni, mert szükséges."


Na látod, van a kérdező akit még (talán) érdekel a kedves és megtisztelő toleranciád, és vagyok én aki pont leszarja. Én is baromi toleráns vagyok veled most a válaszomban, hiába vagy egyszerűen buta.

Senkit nem érdekel a te toleranciád. Maximum te vered erre a melledet, hogy te toleráns vagy. Vagy az önismeretedben lesz a hiba, vagy a szövegértelmezésedben. Azt állítod, hogy toleráns vagy, közben ordít a válaszodról, hogy nem vagy az, éppen hogy még szívességet teszel. De legyél bármi is, én nem vagyok rá kíváncsi. Állj a tükör elé és mantrázzad magadnak a toleranciádat, hátha attól erőre kap elfeledett szexualitásod is.


Egyébként nem az LMBTQ közösség számít, hanem bármilyen olyan közösség, amelyiket indokolatlanul b.sztatják és előítélettel kezelik. Ha a kérdező más kisebbségi közösség tagjaként írt volna ide, pontosan ugyanezt tanácsoltam volna neki.


Azért ahelyett, hogy jelentgetsz mint egy sértődött óvodás, inkább áruld már el, te titkolod a családod elől az aszexualitásodat? A tanácsod alapján gondolom igen, hiszen akkor ehhez sincs köze senkinek, ahogy a homoszexualitáshoz sem. Mivel magyarázod az egyedülállóságodat? Mivel másabb az aszexualitás mint a homoszexualitás- bármilyen társadalmi tekintetben?

2022. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
36%

"Senkit nem érdekel a te toleranciád"

És ezen most meg kellene sértődnöm? Mert ez a vállról leseprés szükségtelen. Továbbá csak egy vérbeli LMBTQ-s beszél így. Elfeledett szexualitásom? Éspedig? Örömmel meghallgatlak. tvábbá, csipás szemet kinyitni, egót kidobni a szemétbe. Egyszerűen NEM igaz, hogy mindent, ismétlem MINDENT támadásnak vesztek... A tényleges támadást, a tényleges toleranciát, azt hogy az ember PRÓBÁLNA közös nevezőre jutni (ahogy én most), MINDENT! Őszinte leszek: már képtelen vagyok eldönteni mit akartok: elfogadást vagy utálatot?


"sértődött óvodás" Szükségtelen ujjalmutogatás, és alaptalan. De nem. Nem titkolom. Soha nem volt még barátnőm. És tudod mi az érdekes? Soha, senki a környezetemben nem eresztett meg felém egy "te büdösb*zi" kommentet. Vegyétek végre észre, hogy NEM MINDENKI van ellenetek.

"hiszen akkor ehhez sincs köze senkinek, ahogy a homoszexualitáshoz sem"

És tessék, itt az a coming out vagy micsoda. Ha tényleg senkinek semmi köze a másik szexualitásához, akkor az LMBTQ közösség miért adja a nap minden egyes percében a világ tudtára, mintha ez létszükséglet lenne? Megintcsak mondom: NEM az a baj, hogy másságotok van. Hanem AZ, hogy a többség letömi az emberek torkán ezt a másságot, aztán meg nyivákolnak ha az utálat nevű falba ütköznek.


"Mivel magyarázod az egyedülállóságodat?"

Azzal, hogy "aszexuális vagyok", nem lenne igazi válasz. Az igazi válasz az, hogy a környezetemben kb. több az idióta (legyen fiú vagy lány, férfi vagy nő), akik piszlicsáré módon gúnyolódnak mindenféle múltbeli baromságon. Nálam jóval fiatalabbak (akiket betanítanak ezek az idióták), velem EGYKORÚAK (32 éves vagyok), vagy nálam 20-30 évvel idősebbek. Ilyenkor fordul meg néha a fejemben, és felteszem a tiédben is hasonló esetben, hogy "Csak én vagyok az egyetlen épeszű ember ebben a városban?".


"Mivel másabb az aszexualitás mint a homoszexualitás- bármilyen társadalmi tekintetben?"

Annyiban, hogy nem döngetik a mellüket, mint a te közösséged többsége. Nem vonulnak az utcán, hogy "hurrdurr a szerelem rossz, legyen mindenki egyedülálló!". Csak élik az életüket csendben.


És ha nem tűnt volna még fel, az 55-ös válaszomban NEM hordtam el semmiféle mizének a kérdezőt. Ahogy téged sem. Sem most, sem máskor. Újból mondom: nem mindenki van ellenetek. Ezt kellene észrevenni és nem mindenkiben ellenséget látni, vagy mindent támadásnak venni.


Miért nem lehet értelmesen megbeszélni a dolgokat? Mire jó ez, hogy az LMBTQ közösség tagjai szent sérthetetlen kategória, de aki JOGOSAN szót emel, az máris homofób, idióta, életképtelen emberi hulladék, párosítva "Senkit nem érdekel a véleményed te *** ****", meg egy letiltás. Mire jó az nektek hogy elfogadást akartok nyerni (amivel nem is lenne semmi gond), ellenben a többség inkább azon ügyködik hogy minél jobban utálva legyenek? Vannak az LMBTQ közösségen BELÜL és AZON KÍVÜL is idióták, és értelmes egyének, akikkel lehet beszélni és nem sértődnek meg minden piszlicsáré dolgon.


Ennyi lett volna részemről. Lehet beszólogatni, lenullázni. Nem érdekel. Mint az 55-ös válaszomban, most is őszinte voltam és nem utálkozok. Részemről ez a téma lezárva.

2022. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
41%
Hál istennek, hogy végre lezártad.
2022. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
44%
Azért egy normális választ, normális hangnemmel megérdemelne. Gondolom egyetértünk.
2022. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
45%
Vicces azért ez 63... A 62 teljesen korrekt és nem utálkozik, te meg úgy bánsz vele, mintha valami utolsó emberi hulladék lenne. És csodálkozol hogy utálnak minket?
2022. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim válasza:
100%

Most jöttök azzal, hogy a magánéletét ne erőszakolja a papára...de könyörgöm, ha lesz egy barátnője, sose merje bemutatni otthon?


Kedves kérdező, kívánok neked sok kitartást és boldogságot. Minden rendbe jön majd. ^^

2022. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

De rég volt, mikor kiírtam ezt a kérdést…


Azóta kiderült, de nem szándékosan. Hideg kapcsolatunk van, keresztül néz rajtam. Így inkább a barátnőmnél lógok, ennyi. Fáj, de ez van….

2022. okt. 11. 13:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!