Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Skizofrén rokonhoz engedjem-e...

Skizofrén rokonhoz engedjem-e a gyermekem?

Figyelt kérdés
Idén nyár elején született meg a kisbabám. Az anyósomék súlyos skizofrén és depressziós felnőtt gyerekükkel élnek együtt és mindenképp ragaszkodnak hozzá hogy hagyjam ott a babát náluk amikor csak lehet. Vannak ellenérzéseim. Anyósom viselkedése is aggasztó, nem akarja szerintem belátni hogy mennyire beteg a gyereke, mindig tuszkolná az ölébe a babát, elég birtokló a viselkedése az unokával szemben. (Néhány példa: anyucinak hívja magát a gyerekemnek mikor nála van, mielőtt megszületett azt mondta apósomnak a hogy ő a 2.esélyük, bezárkózik a babával mikor látogatóba megyünk, nem szereti ha vissza adják nekem a babát merthogy én úgyis eleget vagyok vele) Tartok anyósomtól is kicsit, de főleg azért mert egyedül hagyja a kisbabámat a súlyos pszichés beteg gyerekével. Én reagálom túl?? Mit tegyek? Menjek bele és hagyjam ott náluk?

2022. aug. 9. 13:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
99%
Egy ekkora gyereket amúgy sem hagynék ott, így viszont pláne nem, nem is értem, hogy merült fel benned.
2022. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, ott ne hagyd. Főleg, hogy most született. Vannak bajok rendesen. Párod mit szól ehhez? Ő nem próbálja őket leállítani?
2022. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott nála!
2022. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne is próbálkozz vele.
2022. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
99%
Kit érdekel, mit akar anyós. Nem csak a skizofrén rokon miatt nem hagynám ott, amúgy sem. Anyósod is beteg, ki akarja sajátítani magának a babád. Amíg nem változtat nem is mennék és neki sem kellene jönnie.
2022. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon riasztóan hangzik ez az egész. Anyósod kicsit belebetegedett a beteg gyerekének az ápolásaba szerintem. Ne hagyd ott, ne engedd, hogy bezarkózzon vele, egyaltalán, hogy elvigye a közeledből. A férjed mit gondol erről?
2022. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
99%
Véletlenül sem, anyósod se komplett.
2022. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizárt, hogy ott hagyjam.
2022. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
98%

Vigyázz nagyon vele, mert még az is lehet, hogy el akarja venni tőled a gyereket. Az ő ideje lejárt, felnevelte a sajàt gyerekeit. Èn azt se engedném, hogy bezárkòzzon vele, milyen viselkedés már ez?

Az én anyósom is azt hiszi, hogy neki szültem, na de a tied nem normális.

2022. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
99%
Nekem az anyós ijesztőbb, mint a skizofén nagybácsi. Másik dolog, hogy egy kb 2,5 hónapos gyereket rohadtul nem kéne még "idegeneknél" hagyni, az anyja mellett a helye.
2022. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!