Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen az öreg?

Miért ilyen az öreg?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt elég csúnyán berúgtam. Tudtam, hogy aznap jön a mamám és az élettársa,úgy volt megbeszélve, hogy másnap megyek látogatni egy pár órát. Mivel nem volt semmi dolgom, kivettem egy hotelt, vettem egy üveg vodkát, és iszogattam. Mikor már nagyon részeg voltam felhívtam mamámat, gondoltam megkérdezem hogy vannak. De nem ő vette fel hanem az élettársa, akkor poénból kérdeztem tőle, hogy "mizu báttya, mi a helyzet testvérem", akkor flegmán válaszolt vissza, majd mondtam neki ne vegye komolyan, legyen lazább, és lerakta. Másnap meg mikor mentem oda nem volt ott az öreg, mikor kérdeztem miért, azt mondta mamám, hogy ő nem akar találkozni velem, mert "halálosan" megsértettem. Nem értettem akkor se, hogy mi volt ebben akkora sértő dolog, de felhívtam, hogy bocsánatot kérjek majd kinyomkodta a telefont , gondoltam utána hagyom. Miért nem lehet kulturáltan megbeszélni valamit? Aztán én vagyok a bunkó.

2022. aug. 26. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Bebszva flegmázol vele, majd elvárod hogy észre se vegye...?
2022. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó voltál, csak részegen nem érezted...


Másrészt kivettél egy hotelt? Jó sok pénzed van 😄

2022. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te sem voltál kulturált, úgyhogy nem nagyon kérheted ezt számon rajta. Megsértetted, szerintem ez érthető.
2022. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát mi ebben a sértő, nem érzem most se annyira. Nem a krisztus előtti években vagyunk, hogy az idős az atyaúristen. Próbáltam kicsit jó fej lenni, bár lehet nem kellett volna
2022. aug. 26. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Tudod, van átmenet az "idős az atyaúristen" és a tajparaszt bratyizós stílus között.

2022. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem az volt a cél, hogy megsértsem.
2022. aug. 26. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon részegen ilyen dumával: "mizu báttya, mi a helyzet testvérem"


Ha tudsz vele beszélni, kérj elnézést, hogy nem akartad, ilyesmi, jogosan haragszik.

2022. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod közvetlenül elmondani, üzend meg Mamádon keresztül neki, hogy nagyon sajnálod, nem akartad megbántani, s csak az ital miatt viselkedtél nagyon bunkó módon vele.
2022. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki SMS - t, elnézést kérni, UDVARIASAN elköszönni . (pl. "Tisztelettel Zsolti")
2022. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Kövezzetek meg, de én az öreg helyében elintéztem volna annyival, hogy "pfff... hülyegyerek... Klári, Sanyika keresett...".


38/f

2022. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!