Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak én gondolom, hogy ez így...

Csak én gondolom, hogy ez így igazságtalan anyámmal szemben?

Figyelt kérdés

A gyerekünk most lett másodikos és elég sűrűn szokott anyósomnál lenni hétvégente, amivel nincs különösebben bajom. Az én anyámnál is szokott lenni, de ott kevesebbet és legtöbbször, akkor, amikor mi is ott vagyunk. Azt beszéltük a feleségemmel, hogy az őszi szünetben anyámnál lesz pár napot viszont ugyebár az őszi szünet elmarad. Következő szombatra van egész napra programunk így a feleségem mondta, hogy átvisszük az anyához ès ott is aludhat, mert későn érünk haza. Felvetettem, hogy mi lenne, ha most az én anyámhoz vinnék ott màr régen aludt ott. Erre ő azzal jött (meg többször is jött már ezzel), hogy nem mert meg kell tanulni egy verset és természetből is lesz tz jövő héten és ugyebár neki az anyja pedagógus és ő jobban tud neki segíteni a tanulásban. Mondom oké, de ezért ne kerüljön màr anyám hátrányba nem ezen az egy hétvégén fog múlni, meg hát engem is meg a nővéremet is felnevelt és nem voltunk rossz tanulók. A gyerekünket is imádja, meg ő is szokott vele tanulni. De nem mert anyám soha nem fog tudni vele olyan szinten foglakozni, mint az ő anyja, majd megy a téli szünetbe oda. Kijelentettem, hogy akkor szombaton nem megyek vele soha, azóta nem tudtuk ez megbeszèlni.

Még amikor a fiúnk kicsi volt, akkor is volt ebből vitánk, mert sokáig nem engedte, hogy anyám vigyázzon rá, viszont az ő anyjának megengedte. Amikor két éves lett megmondtam neki, hogy ezt mostmár fejezze be, mert ez baromi igazságtalan utána engedett, de ebben valamièrt nagyon makacs.



2022. okt. 18. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha azt írod, fiúnk, talán tényleg ne a te anyád tanuljon a gyerekkel.
2022. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es: Tévedésről, elgépelésről hallottál már?
2022. okt. 18. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan ott tartunk, hogy a hétvégén valakinek a gyerekkel foglalkoznia kell, különben nem tanulja meg a verset, nem készül fel tz-re? Nem az van, hogy kötelező napközibe járni, ott mit csinálnak?
2022. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igazad van.
2022. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is igazad van, a leírás alapján, de egyelőre ez az érem egyik oldala.

Az tény, hogy a legtöbb nő nyilvánvalóan közelebb áll az anyjához, mint az anyósához, ezért jobban is bízik benne.

Neked viszont jogod van ebben dönteni, ahogy a feleségednek is. Ha nem tudtok megegyezni, a te ötleted tartom jónak, ne menj el, így nem kell vigyázni sem.

2022. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3: Ott inkább csak az írásbeli csinálják meg, ès ha marad idő, akkor gyakorolnak.
2022. okt. 18. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor vele kéne megbeszélni hogy változzanak a dolgok.
2022. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak az asszonyt teljesen elnyomó férjek, meg vagytok ti. A kettő között kellene elhelyezkedni.
2022. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másodikban nincs is természetismeret tantárgy! A többi meg szimplán csak nyavajgás, amit írsz.
2022. okt. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: Akkor az én fiam biztos valami különleges iskolába jár, mert érdekes módon neki mégis van.
2022. okt. 19. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!