Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszüleid eljárnak rendsze...

A nagyszüleid eljárnak rendszeresen síelni, tengerpartra vagy bármilyen más külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 14:16
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden évben jártak még COVID előtt Olaszországba Velence környékére tengerpartra nyaralni és telenként az Alpokba (Franciaország / Ausztria) síelni. Nagypapám nyugdíjas sebész nagymamám pedig nyugdíjas könyvelő a foglalkozásukat illetően.
2022. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudnának se mennek.
2022. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Már nem élnek, de sose jártak. Fiatal korukban se hinném, hogy voltak külföldön. Apukám szülei amíg mozgásképesek, jobb állapotúak voltak, addig rokonokat látogatni eljártak az ország másik felébe évente 1-2 alkalommal. A másikak a falut se nagyon hagyták el, maximum néha, évi pár alkalommal meglátogatták a 30-40km-re lakó gyerekeiket, unokákat.
2022. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyiküknek sem volt erre anyagi lehetősége, egyikük az egészségi állapotát tekintve sem tehette volna meg.
2022. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Távol állt tőlük az ilyesmi.
2022. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

anyai nagyanyám járja rendesen a világot, buszos csoportos utazások, repülőre is ül, meg hajóra, de általában európán belül (utoljára szerintem 2010 környékén járt amerikában nagynénémnél)

apai nagyszüleim néha elmennek belföldön wellnessezni, de régebben ők is jártak külföldre

anyai nagyapám nem él, de ő azt hiszem az ndk-nál nem jutott messzebb

(jövőre viszont nagy családi utazás van tervben, az egész peleputtyal megyünk Görögországba valószínűleg)

2022. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim örülnek, ha a kaját meg a rezsit meg tudják fizetni.
2022. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapa vagyok, 67 éves. Régen sokat utaztunk, itthon is, meg a környező országokba.2011-19 között Németországban dolgoztam, mert itthon ötvenpár évesen nem találtam megfelelő munkát. Akkor onnan bejártam Németországot és fél Európát. Bringáztam, úsztam. Most már 3 éve itthon vagyok. Van unokám, havonta meglátogatom. Máshová már nemigen járunk el. Eddig 30 éve mindig Zamárdiban nyaraltunk, mert szerettük. Mostanra túlzsúfolt tömegnyomor lett nagyon prolikkal, meg orkokkal. Ha megyünk valahová ebben a korban, nem pénzkérdés, fontosabb szempont, hogy legyen közel klotyó. Tudom, ez nagyon prózai. Meg rohadmányos szemcsepp, hallólészülék töltő, vérnyomásmérő, gyógyszerek. Így már nem olyan romantikus.
2022. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Velencei-tóra jártak kempingezni, amíg az egészségügyi állapotuk engedte.
2023. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!