Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori az, hogy idős korban agresszívvá válnak az emberek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Annyira mint az ellenkezője.
2022. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de magamon érzem, hogy 42 évesen egyre agresszív vagyok. Kb nem is csodálkozom, túl sok sz*rságot kell lenyelni naponta.
2022. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem kor, hanem ember függvénye
2022. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos betegségek okozhatnak agressziót. Demencia pl. okozhat viselkedési változásokat, mivel a betegség az agy érzelmekért felelős részeit is érinti.
2022. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Az alvás mennyiségtől is nagyban függ!


Valaki minél idősebb annál kevesebbet alszik, már csak azért is mert tudatalatt világos számára, hogy egyre kevesebb ideje van!


Viszont ah keveset alszik valaki akkor türelmetlen és idegbeteg lesz, mivelhogy fáradt...

2022. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul, de nem mindenkinél következik be, van aki szelídebb lesz. Valószínűleg genetika. Volt egy szomszédunk, ahol az öregasszony paranoid feljelentgetős típus volt (lopják a szomszédok a csibéit, ilyesmi), a lánya meg normális ("dehogy, hát mi ettük meg múlt héten..."). Aztán ahogy a lánya lett öregasszony, ő is ugyanolyan lett.
2022. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Így van, de meg tudatosan is látják, hogy közeledik a vége, fogy az erő, ha akarom, még érthető is, hogy nehéz elfogadni. De beismerni meg, hogy ez valójában félelem, na azt még nehezebb, a gyengeség jele lenne szerintük. Ezt vezetik le a kötekedésben. Nem elfogadható, de valahol érthető.
2022. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az öregedés egyik jellemzője, hogy bizonyos gátló mechanizmusok háttérbe szorulnak.
2022. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

#8

Nagyon egyetértek a 8-assal, a magam 74-ik évével.

Én egy baromi jámbor lélek voltam egész életemben, de ahogy telik az idő, már nem akarok senkinek megfelelni és legkevésbé sem érdekel mások véleménye. Ezzel együtt nem hiszem, hogy ez agresszivitás lenne.

2022. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

#5:

Ezt a hihetetlen baromságot honnan a fenéből szedted?

2022. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!