Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rájöhetett a nagymamám, hogy...

Rájöhetett a nagymamám, hogy elfelejtettem a szülinapját?

Figyelt kérdés
Szóval… Ma felhívtam a nagymamám, hogy beszéljek vele, de nem tudtam, hogy holnap lesz a szülinapja. Ő azt hitte, hogy ma van a születésnapja, ezért úgymond számonkért amikor elköszöntünk, hogy miért nem köszöntöttem még fel, azt hitte ezért hívom. Pár másodpercig csöndben hallgattam, aztán azt hazudtam neki, hogy eredetileg azért hívtam de aztán elfelejtettem felköszönteni. Miután leraktuk a telefont mentem anyuhoz, hogy miért nem szólt, hogy ma van a nagymamám szulinapja, de ő mondta hogy nem ma van, felhívta és végül azt találta ki( anyukám) hogy azért hallgattam, mert meglepődtem, hogy miért mondja, hogy ma van a születésnapja, és hogy megbeszéltük ma hogy holnap úgy is felhívjuk hogy felköszöntsük, de szerintem rá fog jönni a nagymamám, hogy nem beszéltük meg anyuval, mert akkor nem mondtam volna azt neki hogy eredetileg azért hívtam hogy felköszöntsem…

2023. jan. 26. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Jajjjj fáj a fejem tőled
2023. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Őszinte leszek, fogalmam sincs, mikor van a nagyszüleim szülinapja. Anyukám néha meglepődik, hogy nem tudtam soha egyikét sem, azt tudom, hogy melyik hónap kb. melyik részén szoktuk hétvégén megünnepelni. És mivel soha nem is mondta senki, hogy mikor van, okmányaikat sem szoktam látni, és nem kérdeztem rá soha (felnőttként meg már főleg nem fogok), nem is fogom már tudni.
2023. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Kívánom, hogy ez okozzon a legnagyobb fejtörést!
2023. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ennel nagyobb gond tenyleg ne érjen és boldog ember elszel.
2023. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!