Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted a nagyi durva volt?...

Szerinted a nagyi durva volt? és én vele.?

Figyelt kérdés

24F vagyok.. nagyi nálunk aludt tegnap. és reggel mentem főzni friss kávét. és nagyi mondta miért nem jó nekem a tegnapi? meg hogy kinek érzem magam, mert én senki után nem eszek, ha valaki otthagy a tányéron kaját nem eszem meg utanna meg nem eszem meg az ő kanalával.


én meg azt feleltem; tudom te mindig spóroltál, de tudd meg a koporsónak nincsen zsebe. most edd meg azt a süteményt amit megkívánsz mert semmit se viszel magaddal... és erre becsapta az ajtót be ment a szobába.


2023. jan. 29. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hmm, remélem ez csak a mese része, hogy ilyen megtörténik...
2023. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb öreg ilyen, spórolós,értetlen, kuporgatós.
2023. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit durva voltál vele, 70 évesen én is megsértődnék rajta, nem volt szép. Ő még más körülményekben nőtt fel.


De egyébként neked adok igazat a lényegben, csak mondhattad volna szebben is. Elég lett volna egy egyszer élünk, vagy van elég pénzünk, aztán ott hagyni.

2023. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Megint a nagyis kérdező :-D Csak már 2 évet öregedett :-D :-D

Kérdező, most már külön költöztetek a nagyitól, hogy csak látogatóba jár? Örömmel látom, hogy annyit fejlődtél az önállósodásban, hogy már magad főzöd a kávét. Kis lépés ez az emberiségnek, neked viszont óriási. :-D

2023. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát.. maradjunk annyiban hogy a kedves nagymama jogosan csapta rád az ajtót
2023. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Komoly férfigondokat vettél a válladra...
2023. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Remélem nem komoly...ha igen ritka paraszt vagy
2023. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Amiket leírtál, pl friss kávét főzöl, nem eszel más után, stb azzal kapcsolatban igazad van, de koporsót emlegetni tényleg durva volt.
2023. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk én pont tennék rá, hogy durva voltam-e vele, aki mindenre beszólogat, csak mert "idős", ne várja el, hogy tiszteljem. :D
2023. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de otthon laksz anyádékkal, nyilván nem azért, mert megengedheted magadnak, hogy külön menj és magadat tartsd el. Így leszólni más spórolását eleve eléggé bunkó dolog. Másrészről: ő meg túlzásba viszi, vendégségben meg nem neki kellene beszólogatni a mások szokásain (főleg, ha az övé meg gusztustalan ezzel a más utáni evéssel) MEgérdemlitek egymást, az öregség nem ment fel azalól, hogy ha bunkó vagy, ne bunkón szóljanak vissza érte!
2023. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!