Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogos az idegességem?

Jogos az idegességem?

Figyelt kérdés
Nagyszülőm fekvőbeteg, keresztszüleim egy háztartásban élnek vele, ők ápolják, de most hétvégén elutaztak kikapcsolódni, erről egy ideje tudunk. Múlthét hétvégén kérdeztem, hogy lesz-e ápoló intézve, mert én nem tudom tisztába tenni/pelenkázni ilyen dolgok. Egész gyerekkoromtól utáltam, ha valaki hozzámér, vagy nekem kellett hozzáérnem valakihez, ez nem új dolog. Hét folyamán még kb 3-szor rákérdeztem, hogy biztos van-e aki ellátja, mindig igen volt a válasz, sőt, az ápoló nevét is elmondták. Ma derült ki, hogy ebből semmi sem igaz, nem jön senki, nekem kell egész hétvégén ellátni. Bánom már, hogy nem én intézkedtem, de erre azért nem voltam felkészülve. Az ápolót fizettem volna, szóval duplán nem értem.

2023. febr. 11. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a TE dolgod, hanem a szülöké! NEKED nem kell tisztába tenni.Oldják meg a szüleid
2023. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez irdatlan nagy pofátlanság volt a rokonok részéről. Megértem, hogy fel vagy háborodva. Én is fel lennék.

Nem tudsz keresni valakit, egy helybelit, aki segítene? Akár felár ellenében?

2023. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen jogos és érthető, hogy dühös vagy.
2023. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Utazz el te is.
2023. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1%
eges tudod van aki szereti is a szüleit neked ez nagy dolog talán..
2023. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Szóval a rokonok, akik 24/7-ben ápolják a nagyit el mertek menni 2 napra kikapcsolódni és neked 2 EGÉSZ napig el kell látni a nagyit??? Felháborító!!!
2023. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

6-os látom nem megy a szövegértelmezés..

de segitek.

ápolásra sozrult szülőt hagytak egedül FELÜGYELET nélkül.

Nem az a baj , hogy elmentek, de ne gondoskodtak a beteg szülőről, mikor megigérték.

2023. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szüleid hol vannak a történetben? (Mármint az a szülőd, amelyik az ápolásra szoruló nagyszülőd gyereke?)
2023. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez még egy feljelentést is megérne, ha igaz.
2023. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Biztos, hogy nem hagyták magára, hanem megkérték a másik testvért - a kérdező egyik szülőjét -, hogy most 2 napig ő pelenkázzon, mert pihennének végre.

Ők pedig delegálták a feladatot a kérdezőre. Mert nekik ehhez nincs gyomruk, de a gyereküknek legyen.

Így történt, kérdező?

2023. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!