Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy értethetném meg nagypapám...

Hogy értethetném meg nagypapámmal, hogy nem találom azt a zenét amit megszeretne hallgatni? .

Figyelt kérdés

Nagyon nagy apróság, de annál nagyobb gondot okoz nekem.

Talán még van aki emlékszik,hisz nem rég írtam ki a 92 éves nagypapámmal kapcsolatban egy kérdést, a viselkedése miatt.

Nos, most abból adódik a probléma,hogy valamelyik nap egy parkoló autóból hallott egy zenét ami nagyon megtetszett neki és miután az autó mellett állva végig hallgatta a számot megkérdezte a sofőrt,hogy mi a címe, az meg is mondta neki,de mire hazaért már el is felejtette.

Megkérdezte tőlem,hogy nem ismerem e, persze nem ismerem ,de mondtam neki hogyha emlékszik még a szövegére akkor mondjon belőle részletet és megtalálom neki, de ez nem sikerült...nem találom szöveg alapján sem a zenét.

Van benne olyan rész,hogy -előre budai srácok,előre pesti fiúk...meg a végén olaszul vagy latinosan is éneklik.

Ennyit tudok róla, esetleg ha valaki felismerné nagyon megköszönném a linket sokat segítene!(azt hiszem a romantikus erőszaknak is van zenéje amiben ez a szöveg van, de nem ezt a zenét hallotta papám bár az a szám is tetszik neki)

Már mondtam neki,hogy nem találom, és odavan,hogy nem igaz csak nem akarom neki megkeresni és minden nap emlegeti,hogy pedig számított rám és egyrészt bánt is, (ez a célja) meg idegesít is, nem tudom,hogy értethetném meg vele?????



2012. ápr. 23. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt adta nekem ki a google:

http://www.youtube.com/watch?v=BqZrt2NfiDg

2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt írtam,hogy nem ez az.

De azért köszi!

2012. ápr. 23. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, átsiklottam felette.

nem lehet, hogy a szám ugyanez, csak nem ilyen vad verzióban hallotta a papád?

Mert itt az olasz verziója: (csak nem véletlen, hogy ez is olasz???)

http://www.youtube.com/watch?v=8vE18yQ4N8g&skipcontrinter=1

2012. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] itt az első videón nem ezaz?
2012. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Snapette ***** válasza:

Szerintem ez az a dal, de csak olaszul van meg


http://www.youtube.com/watch?v=AyOm4flEhzo

2012. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az a Radical Hungary-s volt aminek a szövegét linkelték:):)

Most kell elindítani neki harmadszor a zenét és fülig ér a szája:):) előbb ki kellett volna írnom ezt a kérdést, még egyszer nagyon szépen köszönöm/köszönjük!:)

2012. ápr. 23. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről szólt az előző kérdésed a nagypapáddal kapcsolatban ,de ez alapján vagány lehet nagyon:DDD
2012. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!