Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ki és hogy lehet főállású...

Ki és hogy lehet főállású nagymama? Lányom 25 éves,3 gyermekét egyedül neveli, segíteni szeretnék neki. Sokszor betegek a gyerekek, nem tud elmenni betegállományba, mert elküldenék a munkahelyéről. Én 47 éves vagyok. Unokáim 3,5,7 évesek, óvodások.

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
te nem dolgozol?
2012. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem,de éjszakai munkára mennék el.
2012. jún. 2. 21:03
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha kevesebb, mint 26 ezerért otthon akarsz maradni, akkor: [link]
2012. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Nagyszülő nem lehet.


"Ki jogosult gyermeknevelési támogatásra?


Az ellátásra a szülő, nevelőszülő, gyám jogosult, aki saját háztartásában három vagy több kiskorút nevel. A támogatás a legfiatalabb gyermek 3. életévének betöltésétől 8. életévének betöltéséig jár. "


[link]

2012. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Főállású nagymama??
2012. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
25 evesen 3 pici gyerekkel egyedul, , ez borzaszto!! Milyen ember (apa) az aki otthagyja a gyermekeit?
2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
ja. felelős szülő :(((
2012. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Az anyuka NEVELI őket, ő felelős szülő. Az "apuka" nem az! Én csak arról tudok, hogy gyesre mehet a nagyszülő, de a főállású anyaságitátvenni, arról még nem hallottam.
2012. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudhatjuk mi lett az apával, úgyhogy ne ítéljünk előre. Tény, hogy fura, hogy 25 éves nőnek már ekkora gyerekei vannak, de nem a mi feladatunk elítélni ezért bárkit is, úgy gondolom.

Ha úgyérzed neked belefér az, hogy meló után hazaérsz fáradtan és utána letudsz foglalni még egész nap 1-2 gyereket, akkor miért ne? Én nagymamám is sokszor vett ki szabit (nappal dolgozott), mert 1-2napig vigyázni kellett ránk, amikor betegek voltunk. Mindig meg volt oldva valahogy, de kétségkívül akkor vált igazán könnyűvé a dolog, amikor ő nyugdíjba ment.

2012. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Mi van akkor ha 25 évesen 7 éves a gyereke? én már 9 éves voltam mikor anyukám 25 volt és az életben nem fogtok felérni az én szüleimhez akárhogy próbáljátok bemagyarázni, akit jól nevelnek az felelős lesz lényegtelen mikor szül.
2012. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!