Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egyszerűen hülyét kapok,...

Egyszerűen hülyét kapok, normális ez?

Figyelt kérdés

A nagymamám mindenért velem ordibál, és veszekszik mikor a felét még csak nem is én csinálom. Ma 3-szor ordítozott velem, azért mert állítása szerint elvittem a szemceruzáját, összetapogattam szándékosan az ajtót, és a körmeim nyoma látszik a kanapén. Nos, anyukám vitte el a szemceruzáját, nem én néztem ki a kukucskálón az ajtónál hanem ő, és a kanapéra még egyszer nem ültem le, nem hogy tönkre tettem volna. És ezt ő is belelátta. Ezek után az elmúlt tíz percben kétszer ordított velem, hogy "olyan mimóza vagyok, mindenért elsírom magam" és mert "olyan trehány vagyok." Már, hogy ne sírnám el magam, ha 5 perc nyugtom nincs, mert mindig kitalál valamit.

Nyáron..Amíg ő dolgozik én itthon vagyok kitakarítok, leviszem sétálni a kutyát, megetetem, eszek, elmosogatok, rendbe teszem az ágyakat. Megesik, hogy lusta vagyok kivinni néhány dolgot, és bent hagyok egy poharat vagy valamit.. na de ha valaki más csinálta a felsorolt dolgokat, akkor miért engem vesz állandóan elő?

Anyám a másik, pont ugyanezt kapom tőle is. Érdekes máshol sehol nincs rám panasz, csak ők ketten ilyenek velem.

Már agyvérzést kapok ettől, hogy ordít a telefonba, ordít velem, ordít mellette a TV, ordít a kutyával, ordít a szomszéddal.. és már egész álló nap csak az üvöltözés, kiabálás megy.

Komolyan fontolóra vettem, hogy átköltözök apukámhoz pár hétre.



2012. júl. 23. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Tedd azt, költözz el.
2012. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő klimaxol..
2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13 :)
2012. júl. 23. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is költözz át, ne hagyd, hogy így bánjanak veled, mit képzelnek magukról!

Ha ordít a telefonba, egyszerűen tedd le, és ragaszkodj hozzá, hogy bocsánatot kérjenek tőled, ha nem volt jogos, és ígértesd meg velük, hogy többet ilyen nem fordul elő.

Ha személyesen ordítanak veled, egyszerűen lépj le. Vagy hívd ki rájuk a rendőrséget, ha a szomszéddal ordít.

2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tűnj el egy időre, ne csináld meg neki ezeket a dolgokat!:)

Gyerek vagy, csavarognod kell ilyenkor nyáron, nem takarítani, azután meg a szidásokat hallgatni, hogy láb alatt vagy! :)

2012. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszolt!
2012. júl. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!