Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Eltörtém a kis porcelán...

Eltörtém a kis porcelán babát, amit az elhunyt nagyimtól kaptam. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ő volt az egyetlen személy, aki igazán szeretett és én véletlenül leejtettem és istenem rohadt bűntudat gyötör. Hogy mondjam el anyumnak? Segítség!

2012. okt. 29. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragasztható?


Ha te nem is tudod megcsinálni,hozzáértő biztosan meg tudja

2012. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Viktória980 válasza:
100%
én gy gondolom nézz utána neten hátha van valami olyan üzlet ahol megcsinálják hátha találsz ha nem akkor sajnálom és sok sikert hozzá.. szerintem anyukád nem fog haragudni érte lehet h neki is rosszul fog esni de próbáld akkor mondani el neki mikor jó napja van
2012. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni direkt porcelán ragasztót.
2012. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Ragaszd össze, hátha.Biztosan nem lesz olyan mintezelőtt, de nem is az számít igazán.

Ne legyen bűntudatod, bárkivel megeshet.Ha anyukád megértő, biztosan nem fog ezen kiakadni.

Én nem tenném.

2012. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten az Astoriánál van egy babaklinika, ott hátha tudnak segíteni. Elérhetőséget sajnos nem tudok hozzájuk, én is csak a villamosról szoktam látni, hogy ott van ilyen.
2012. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, a Google megtalálta. :)


[link]

2012. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Sok olyan tárgy lesz még az életedben, ami sokat fog jelenteni, és menthetetlenül tönkremegy. Gondolom te még kislány vagy, ha azt sem tudod, hogy mondd el édesanyádnak. Majd felnősz ezekhez a dolgokhoz, és rájössz, hogy az élet megy tovább, túl kell ezeken lépni. Amúgy meg vegyél ragasztót és csináld meg. Bár lehet, hogy még ehhez is kicsi vagy, akkor majd anyukád segít.
2012. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, már bocs, de ha gyerek, akkor is mi van? Az ő problémáját akkor már nem is kell komolyan venni, mert majd úgyis felnő és meglátja? Én is emlékszem, kicsiként mennyire tudtak olyan dolgok fájni, amikre ma csak legyintenék, de attól még az a fájdalom igenis létező és nagyon is valós érzés volt.
2012. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az Astoriánál lévő babaklinikán hátha meg tudják csinálni! Nagyon nagyon ügyesek! :))) És nyugi "meggyógyul"!

2012. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem pesti vagy, akkor a legközelebbi nagyobb múzeumban érdeklődd meg! Egy restaurátor is szépen meg tudja ragasztani neked :)
2012. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!