Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti ezt meg bocsátanátok a...

Princessluna33 kérdése:

Ti ezt meg bocsátanátok a nagyinak?

Figyelt kérdés
egy egyszer kidobta a játékot amit szerettem meg mikor jön hozzánk folyton azzal idegesít hogy dobjam már ki a játékaimat!!

2013. márc. 10. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

???????:D:D:D

Milyen játékaidat?:D

2013. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vessétek lakat alá. Egy igazi rosszfiúval van dolgunk...
2013. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szinte minden játékomat a kukában látná..de azok EMLÉKEK!!
2013. márc. 10. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdést
2013. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy???

Mond meg a nagyinak semmi köze hozzá,hogy mi van a szobádban!

2013. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépen, és illedelmesen válaszolj és kérdezz a nagyinak/ nagyitól:

Kérdés: Drága nagyi, mi a pötsömért nem foglalkozol a saját dolgoddal, miért zavarnak az én dolgaim (játékjaim)ne akarj már beleszólni olyanba amihez nincs közöd, és ne akard rámkényszeríteni az akaratodat.

Válasz: Drága nagyi, jórendben, kidobok mndent amennyiben Te is kidobod a ....és itt sorolhatod az általad hülyeségnek de ő általa fontosnak tartott dolgokat. pl vászonzsebkendő, vagy teáskészlet, vagy a fene tudja miket őrizgetnek ezek a nénikék.

2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én nagyim meg gyűjti a plüssfigurákat az ágyán, mert aranyosak. Még olyan is van neki, amivel mi játszottunk gyerekkorunkban.

Az emberek nem egyformák. A te nagyid kissé meg van keseredve, elveszett a gyermeki lelke. Ezért ne haragudj rá. Inkább sajnáld. Viszont mond meg neki, hogy: "Ami az enyém, az az enyém! Neked nincs jogod hozzányúlkálni, pláne nem kidobni!" Vagy zárd be az ajtódat amikor jön, ha be lehet. Esetleg mondhatod azt is, h a gyerekeidnek is jó lesz az még. (Nekem 8 éves koromig volt meg apám plüssmacija, amíg a kutya meg nem ette. :-))

2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elraktam ugye ott a szekrénybe a játékom és mire legközelebb megyek nagyi közli velem: ja az? azt kihajítottam a kukába!! pffff......
2013. márc. 11. 14:13
 9/10 anonim válasza:
igen mert gondolom szeret teged
2013. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Legyél már egy kicsit erélyesebb! Egyébként a szüleid mit szólnak a nagymamád önkényes viselkedéséhez?

Vagy próbáld ki azt, hogy legközelebb, amikor te mész hozzá látogatóba, te dobálod ki valamijét.

Az öregek nagyon szentimentálisak tudnak lenni. (Még a férfiak is.) Díszpárna, porcelán dísz, étkészlet amiből sosem eszik/teázik, egyéb stafírungok stb.... Minek, ha nem használja? A következő generációnak? Annak már divatja múlt lesz. Vagy mégsem? Na, te is így gondolkodsz a játékaidat illetően.

Persze ne dobd ki, csak dugd el és mond azt, hogy kihajítottad, mert úgysem használja. Kiöregedett már ebből, minek neki. Ne add vissza neki, amíg meg nem ígéri, hogy nem nyúl a cuccaidhoz.

2013. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!