Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak megbolondit a nagyi?

Figyelt kérdés
előre bocsájtom nagyon tisztelem,szeretem a mamám...a helyzet a következő...felújítás miatt most nála lakunk átmenetileg...kis babám van aki miatt rendszeres a mamival az összetűzés.Én már teljes stresszben vagyok csak a baba körül ugrálok mert ahogy hangos lesz a kicsi nagyi már ott topog a szobában,hogy fel kéne venni,miért sír?biztos nincs elég tejem miért sír?biztos fáj a hasa,miért sír?miért nem ringatom ő is azt csinálta...hozzáteszem nagyon jó kislány tényleg ritkán sír,inkább jókat kiabál...én szeretném ölbe szoktatni sem mert késöbb ez hátrány...nem szeretném hozzátáplálni sem mert van tejem bőven a kicsi szépen gyarapszik...de ha ezeket mondom nagyinak ,megsértödik és azt mondja én mindig ellent mondok ,ő meg nem mondhat semmit,ilyenkor elvonul én meg idegeskedek...kinek jó ez mit csináljak?tényleg a szobában kuporgok inkább mert ha csak "megnyikkan a baba" ő már jön és kezdödik...

2013. máj. 22. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
"én nem szeretném ölbe szoktatni"így helyes
2013. máj. 22. 12:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy idegesít, gondolj arra, hogy ez a helyzet átmeneti. Milyen jó, hogy él a mamád, törődik veletek, aggódik a piciért... Én egyiket sem ismertem, de úgy tudnék örülni, ha itt aggódnának a gyerekeim körül...

Kitartás, türelem:)

2013. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben minél gyorsabban elköltöznék valahová máshová átmenetileg...

Mielőtt teljesen megromlik a kapcsolat köztetek és mielőtt az idegeskedéstől elapad a tejed...


Sajnos, ha mással lakik együtt az ember, szinte biztosan mindenkivel lesznek konfliktusok, ezt tudnod kell!

2013. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én csak annyit szeretnék értse meg az én babám szeretném én nevelni,az én elveim tapasztalataim alapján...hogy értessem ezt meg vele?miért sértödik meg ?
2013. máj. 22. 12:31
 5/7 anonim válasza:

Szia, kicsit más esetben, de a párom nagyija is ilyen idegtépő.

Szerintem nem fogod tudni megértetni vele, egy próbát mondjuk megér, de szerintem a nagyik már csak ilyenek...ne foglalkozz vele, ne engedd magadnak meg, h felidegesítsen, próbáld meg, hogy az egyik füleden be, a másikon meg kiengeded azokat, amiket mond.

Ha kezdesz ideges lenni miatta próbáld meg elterelni a figyelmedet vmivel, zenét hallgatni stb.

És persze legyél türelmes, bár tudom, h könnyű mondani.

2013. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó neked, én örülnék ha velünk lakna valamelyik vagy ha legalább látnám még de nem fogom már sajnos.
2013. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valóban nagyon jó ,hogy van...de van egy kisbabám is akinek az érdekei is fontosak...köszi a válaszok megyek megpuszilgatom a nagyit:)
2013. máj. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!