Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én, mint unoka nem sirnek...

Én, mint unoka nem sirnek nagypapam temetésén, akkor mit gondolnatok rólam, ha ti lennetek a rokonaim?

Figyelt kérdés
Nem voltunk szoros kapcsolatban sohasem! Nem tudom, hogyha ott leszek, akkor mennyire fog fájni, h nem látom többé, de mikor mondták telefonon, h meghalt nagyon sajnáltam, de nem sírtam! Évente kb. 2-szer talalkoztam vele talán 1-1 órára! Ha nem fogok sírni biztos vagyok benne, h a családom elhord majd mindennek! Pl.: milyen egy érzéketlen, szivtelen nő vagyok én stb... Nagyon messze lakom a családtól es már nem is igazán tartom senkivel a kapcsolatot, kivéve az anyumat es a másik nagymamát, akit imádok!

2013. szept. 10. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Én sem sírtam.

Aki ez alapján ítélkezik, annak az ítéletére nem vagyok kíváncsi.

2013. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindenkin máshogy jön ki a gyász, ez alapján nem szabad senkit sem megítélni.
2013. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sírtam felnőttként. Nem sok kellett hozzá, de nem szeretek mások előtt kiborulni nyilvánosan, így tartottam magam.
2013. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én belül sírtam rettenetesen, nem kívül.
2013. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, ha emiatt bántanak. A gyász mindenkire másként hat, és senkinek semmi köze hozzá, hogy sírsz-e a temetésen vagy sem. Nem ez a szeretet mértékegysége.
2013. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmire (semmi rosszra). Aki emiatt cseszeget, az ostoba.
2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a temetéseken egymást figyelik az emberek, hogy sír-e a másik. Egy biztos: ha megjátszanád a sírást, az nagyon gáz lenne.
2013. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez nem színpadi szereplés. Érzel, amit érzel és gyászolsz, ahogy gyászolsz. Senkinek semmi köze hozzá. Nem kell nagyjelenetet játszani. Vagy jön valami vagy nem.
2013. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Aki azt csekkolja egy temetésen, hogy ki sír, ki nem, valószínű annak a leghazugabbak a könnyei!
2013. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönom! En is valahogy így gondoltam! Egyébként meg nem igazán érdekel, h mit szólnak, mert ismerem őket es nálam jobb csamcsognivalot úgysem találnának, ezért már régen nem érdekelnek! Csak mégis, konkretabban érdekelt volna, h mit mondhatnak!

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 10. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!