Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » örökség kérdés. Mit tennétek?...

örökség kérdés. Mit tennétek? Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
tegnap tettem fel a kérdést hogy bemenjek e nagymamámhoz vagy ne. na így hogy bent van a kórházban anyám elkezdte keresni a házban a pénzt. tesómmal mi megtaláltuk. na ha anyám kezébe jut akkor abból nem marad semmi mert elkölti. én elhoztam a házból. jól tettem? ez olyan érzés mintha meglopnám. pedig nem csak megóvom a pénzét. ti mit tennétek?vissza vinnétek vagy csak akkor mielőtt kijön a kórházból?
2013. nov. 12. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tennem vissza, amikor kijon a korhazbol.
2013. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
remélem jól cselekedem. de nem akarom hogy anyám kezébe jusson
2013. nov. 12. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen cselekedtél. Ahogy írtad, csak meg akartad óvni nagymamád pénzét anyádtól, hogy ne herdálja el. Ha pedig kijön nagyid a kórházból, akkor visszateszed. Emiatt ne legyen bűntudatod, én is ezt tettem volna.
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyud ennyire biztos abban, hogy a Nagyi nem jön ki élve a kórházból? O.o Mit mond neki, ha majd keresi a félretett pénzét? Persze, hogy jól tetted, amit tettél. Van olyan, hogy az ember meg van szorulva, de a minimum, hogy megbeszélem a családtagommal, mielőtt elvennék valamit a dolgai közül, pláne pénzt.
2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mit gondol. de ismerem hogy nem maradna nála a pénz. most attól félek hogy nagyanyámat megkérdezi hogy hol van és ha elmondja neki és nincs ott akkor mi lesz? ugye hogy én haragba voltam nagymamámmal egyből az lesz hogy én loptam el. annyi kérdés felmerül bennem...
2013. nov. 12. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Bementél végül hozzá? Én a helyedben bemennék, és szépen elmondanám Neki, hogy elhoztam a pénzét, ezért,és ezért...Ha megharagszik, ám tegye, akkor add oda Neki, csináljon amit akar. (ha én lennék a Mami, nagyon hálás lennék Neked, anyádat meg jól pitsán rúgnám)
2013. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. Mondd meg a nagyinak, hogy miért hoztad el a pénzt.
2013. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos már nagyon zavart. egész éjjel ment. meg gondok voltak vele. úgyhogy hiába mondanám neki. na majd lesz valahogy. a pénzt eldugtam és nem tud róla a család...
2013. nov. 13. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a végeredmény? Amúgy mennyi pénzről van szó? Nem a temetésre tette mondjuk félre a mama? Amúgy ha anyud megtalálja, és elszórja, akkor is neki kell eltemettetni. Ha nem sok pénz, akkor én visszatenném. Ha sok, (millió felett) akkor egy milliót hagynék, 500.000 Ft egy temetés. A többit elraknám, ha anyud tényleg olyan, hogy szórja ész nélkül. De persze ha a mama hazamegy, akkor mindenképp vidd vissza, még ha nem tiszta akkor is.
2013. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az lett a végeredmény hogy visszavittem anyám megtalálta. majdnem 1 milliórol van szó.de mondtam ha elbassza akkor vessen magára. mert az hogy milyen kopórsója legyen azt a mama már eldöntötte. és olyan is lesz neki.a temetésre + unokáknak szánja.
2013. nov. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!