Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Konkrétan a nagymamám elég furán viselkedik, kb mindenki utálja őt, amiért úgy viselkedik, mint valami vadászkutya. Ha eljön hozzánk bejön csakúgy a szobámba, körülnéz mintha még sosem járt volna nálam. A karácsonyfa alatti ajándékokat is mind végignézte, hogy mik vannak benne. Titokban is kutakodik amúgy.

Mikor valaki elmegy hozzájuk, vagy találkozik valakivel, viszonylag normális, de ahogy nincs ott az illető rögtön elkezdni szidni. Tőlem minden ünnepnap után megkérdezgeti, hogy kitől, mit kaptam és úgy szidja őket. Már eléggé megelégeltem ezért már régóta nem válaszolok neki. Amúgy meg mindenki igyekszik vele normálisan viselkedni, de már az évek során eléggé kezdjük megelégelni.



2013. dec. 29. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami öreg néni szindróma lehet, mint amikor lecsesznek a villamoson, mert az 500 szabad hely közül egyre le mertél ülni és az pont az ahol ő szokott utazni. Lehet hogy magányos, vagy unatkozik,de szerintem annyira sokat változni már nem fog.
2013. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem, már egyre rosszabb.
2013. dec. 29. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg tehetnél vicces dolgokat a táskádba, csomagokba, hogy érezze a törődést. Döglött macskát, rugós bohócot, ami megijeszti, ha felnyitja a dobozt.

(Szerintem ez homeopátiával kezelhető, ha ő maga hajlandó elmenni homeopátiás orvoshoz, mert téveszméi lehetnek.)

2013. dec. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!