Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Tudnátok segiteni tanácsokkal...

Slenderman_HUN kérdése:

Tudnátok segiteni tanácsokkal Meghalt a nagymamám?

Figyelt kérdés

Az este folyamán a nagymamám aki mindig gondoskodot rólam, vigyázot rám, tanácsokat adot meghalt infarktusban.


Borzalmas érzés orvosok nyugtatoztak de a szomoruság megmaradt.

Amikor még élt nem figyeltem rá mert azt hittem hogy butasàgokat beszél

De most már mindent értek amit mondot mindenben igaza volt-

és ezt nem tudtam neki elmondani.

Elköszöni se tudtam az utolsó szavát és az arcát soha nem feledem!


A feldolgozásra kérnék tanácsot mert ez kibirhatatlan.



#sajnálat #nagymama #Sosefeledem
2014. júl. 24. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ido fog segiteni. Részvétem.
2014. júl. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1! Pont ide tudtad ezt kiírni?Számtalan kérdés tele van hibákkal.A kérdezőnek most épp elég baja van,pont te hiányoztál most ide!!!

Kérdező!Tudom,hogy most nagyon nehéz neked,részvétem!Ebben nem lehet tanácsot adni,mindenki másképp éli meg a gyászt.Sírd ki magad,talán egy kicsit megnyugszik a lelked.

2014. júl. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi volt az utolsó szava?

Az enyém is nemrég halt meg. Nekem annyiból könnyebb, hogy amikor kórházba került, és bementem, meg tudtam neki köszönni mindent, amit értem tett. Amikor utoljára voltam nála azt mondta el kell menni. De én sem gondoltam komolyan:(


Hogyan tudod feldolgozni? Arra gondolsz, hogy ő is tudta, mennyire szereted. Meg arra, hogy ha gondolsz rá, akkor ahol most ő van, ezt megérzi. Én legalábbis hiszek ebben.

Aztán idővel majd enyhül a szomorúságod.

2014. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nehéz lehet, de erősnek kell maradnod! Én sem tudok mást tanácsolni, mint hogy ne szégyeld, ha sírnod kell. Sírj... mert az jót tesz.. én legalábbis utána mindig jobban érzem magam egy kicsit. Vagy hallgass zenét, ami eltereli a figyelmedet. Esetleg gondolj arra, hogy mennyi minden szép dolgot átéltetek együtt...


Részvétem. :(

2014. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!