Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megbolondult a nagymamám?...

Megbolondult a nagymamám? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A történet a következő. A 70 éves nagymamám több mint egy hónappal ezelőtt elutazott az egyik rokonához külföldre. Egyik este csináltak egy kerti partit, ahol megismerkedett egy 38 éves férfival, aki Magyarországon él csak éppen ő is meglátogatta ezt a rokont mert barátok. Pár nap múlva hazajött a nagymamám, összecsomagolt és összeköltözött ezzel a férfival. A nagymamám nem gazdag, átlagos nyugdíja van. A férfi se gazdag, csomó gyerektartást fizet, mert 2 házasságból 2 gyereke van. Átlagos munkája van, átlagos keresettel. Tehát feltehetően nem a pénz motiválja őket. Nagymamám semmit sem mond, csak azt hogy ő most így boldog. Amióta nyugdíjas azóta kertészkedéssel, főzéssel, sütéssel, nyugdíjas klubbal és persze unokázással töltötte az ideje nagy részét. Évente 1-2 hétre elutazott. Tehát egy átlagos idő néni, nagymama. 2 gyereket nevelt fel, 4 unokája van abból 2 még kicsi, rájuk szokott hetente 1 napot vigyázni óvoda után, 2 unokája pedig egyetemista. Tehát semmi olyat nem csinál, ami szokatlan lenne vagy fárasztó. 30 évvel ezelőtt meghalt a férje, azóta nem volt férfi az életében. Jó velünk a kapcsolata, napi szinten meglátogatjuk őt vagy pedig ő minket, mikor hogy. Most mégis lelépett és még csak telefonon se keres minket, már 1 hónapja. Mi lehet ennek az oka? Mit csináljunk? Hiányzik és aggódunk érte. Fura egy 38 éves férfi mellett látni...

2014. okt. 26. 21:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
A szívnek nem lehet parancsolni!
2014. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Hagy érezze jól magát.
2014. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, ha ketten elvannak és a mamád boldog, akkor örülj neki :) Nem hiszem, hogy ez megbolondulás. Közös gyereket úgysem terveznek, legalább nincs egyedül. Összeházasodni sem kell, én őszintén nem látok kivetnivalót ebben.
2014. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Mindigis érdekelt az, hogy éli meg egy nő (még akár öreg korában is) az egyedüllétet, mikor nincs mellette egy férfi aki átlelje, aki megcsókolja, aki mellett békében aludjon el esténként.

Én a saját nagymamáimon meglátom hogy valamilyen szinten megviseli őket. Nem is csodálom. Én 19 évesen is nehezen viselem az egyedüli, a szingli életet, nemhogy 50-60+ évesen mikor, elvileg a legszebb éveim kellene éljem (a mostaniak után persze).


Én úgy gondolom hogy a belső én az ami ha változik is, nem olyan mértékben mint a külső. Tehát, igen, még egy idős ember számára is kell a boldogság, és igen, kell az hogy testileg is ki legyen elégitve (akármilyen nyersen is fogalmaztam).


Lehet ez egy őszinte vonzalom is.

2014. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
A nagymama nagykorú. Nem tudsz beleszólni, majd elmúlik a hóbortos, csitris fellángolás.
2014. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De miért nem keres minket? Idáig napi kapcsolatban voltunk, együtt ebédeltünk, beszélgettünk a családhoz tartozott. Most pedig már 1 hónapja nem láttuk. Szerintetek törődjünk bele, hogy egyszerűen csak kilépett az életünkből és kész? Egyetlen nagymamánk, nem létezik hogy ez a cselekedete normális legyen. Értem én, hogy bepasizott(vagyis nem értem de mindegy), de attól még meglátogathatna minket, nem?
2014. okt. 26. 21:13
 7/30 A kérdező kommentje:
És egy 38 éves pasi mit akar egy 70 éves nénitől? Ti eltudnátok képzelni magatokat egy 70 éves nénivel?
2014. okt. 26. 21:14
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, te most féltékeny vagy?

Hát kerekedj fel, és látogasd meg! Hívd fel telefonon!

2014. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

"Értem én, hogy bepasizott(vagyis nem értem de mindegy)"


Megmutatnád, hogy hol van az a törvény, ami előírja, hogy 70 évesen már nem keresünk új párkapcsolatot?

2014. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem te valami örökséget reméltél és most látod hogy ez nem a tied lesz. Így most tücsköt-békát kiabálsz rá.
2014. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!