Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülőknél, idős rokonoknál...

Nagyszülőknél, idős rokonoknál volt nálatok olyan, akinek végbél daganata volt?

Figyelt kérdés
Mi lett vele? Helyre jött? Ma diagnosztizáltak nagymamánál végbéldaganatot :( holnap műtik. Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy időseknél mennyire van esély a felgyógyulásra. 80 éves.
2015. márc. 31. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80 éves nagymamám túlélte. Megműtötték, fél évig még járt kezelésekre és meggyógyult.
2015. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én nagypapámnak is az volt, 2x is műtötték, de miután megállapították nála a betegséget, még vagy 6-7 évig élt. Mondjuk nem ebben halt meg, mert elég masszív alkoholista volt mellette, tehát gyomor problémái is voltak, többször volt kórházban, de az biztos, hogy nem tett jót ez egy szervének sem. (Mármint az alkohol). Nem tudom, hogy ha egyébként egészségesen élt volna, vagy odafigyelt volna-e, akkor még most is köztünk lenne-e.

Gyógyulást kívánok a nagymamádnak, és sok erőt!

2015. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dédimamámnak volt. Megmütötték,azóta is jól van.
2015. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Huh! Először is sajnálom és jó egészséget kívánok a mamádnak remélem hamar felgyógyul.Ez a folyamat nagyon lassan megy időseknél de sose lehet tudni ha nincs más baja vérnyomás probléma vagy cukros vagy még attól is függ milyen szívós.Szerintem pár hét és jobban lesz ha minden jól alakul.Papámnál volt ilyen de szegénynek nem csak a daganat volt gond kiderült hogy az a daganat rák meg akarták műteni de ahogy elkezdték be is fejeződött.Műtét alatt derült ki hogy áttétes és nem lehet már mit tenni.De dédimamámnál volt 82 évesen daganata és 3hét alatt meg gyógyult majd 87 évesen egy combnyaktörése az is úgy ahogy gyógyult de az emeletről már nem engedte le mamám ő 91 évesen hagyott itt minket elaludt és kész.Ha a mamád erős semmi probléma nem lesz.Szorítok nektek.
2015. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bízom benne, hogy helyre jön, csak sajnos nem ment időben orvoshoz, csak amikor már nagyon fájt neki. Egyébként egészségesen él. Remélem, hogy nem fordul rosszra, szeretném, ha megélné még azt, hogy lássa a dédunokákat :(((
2015. márc. 31. 11:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Apukámat tavaly műtötték vele. Ő fiatalabb ugyan sokkal, most 54 éves.


Ő jól van szerencsére.

2015. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én nagyimnak is az volt. Sajnos ő nem élte túl ,nem volt műthető,áttétes lett :( 67 éves volt.
2015. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sajna az ellentábort tudom erősíteni:( Apukámnak 53 évesen diagnosztizálták, műtét, sugár, kemo, 60 évesen temettük. Tüdőáttétje lett, majd máj, vese, agy...

Őszinte szívvel kívánom Nektek a legjobbakat!!!

2015. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak volt végbél daganata, sajnos ő meghalt. Bár nála nagyon későn vették észre, már műtétről sem beszéltek. Ő 86 volt. Sok sikert nektek, remélem felgyógyul a Nagymamád!
2015. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8as vagyok, kedves kérdező, mi a helyzet a nagymamádnál? Mit tudtok, hogy sikerült a műtét?
2015. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!