Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Én reagálom túl?

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam ha én nem viszem a nagyszülőkhöz akkor nem látják. Anyukám 1 hónapja nem is látta.1 órányi autó útra lakunk egymástól,szerintem nem egy nagy távolság.Nem esik nehezemre nekem menni,de mért várják el hogy én autókázzak a picivel?Hozzá teszem,mostanában elég rossz napjaink vannak.Anyósom 30 percre lakik busszal,orvoshoz eltud jönni,itt megy el a ház elött,de egyszer sem lett volna az hogy feljön és megnézi a picit.Azt amikor 4 hét után elvittük csodálkozott,hogy mért sír a gyerek már csak attól ha fölé hajol.És mostmár csak azért se fogom én utaztatni a fiamat.Nem azért mert én lusta lennék,csak ha őket ennyire nem érdekli az unokájuk,akkor engem mért érdekeljen akármelyik is??!! Ez csak engem idegesít ennyire vagy más is kiakadna?
2015. dec. 2. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Hát figyelj...én tuti nem jarkalnek a helyedben! A haz előtt megy el és nem képes felmenni akkor valószínű nem is igazan érdekli őket az unoka...persze ez az én véleményem.
2015. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ez van, nem hiányoztok nekik. Éljétek boldogan az életeteket, ne stresszeld magad ezen.
2015. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ez, mint hogy folyton beállítanak bejelentkezés nélkül! Az rosszabb, hidd el!

Lehet nem akar magától menni, kellemetlennek érezné beállítani, nem akar zavarni.

Mondtad neki, hogy nyugodtan jöhet, ha arra jár? Van, akinek mondani kell. Pl. hogy a legközelebbi orvosi vizsgálat előtt/után nézzen be.

De lehet tényleg csak ennyi az igény rá, ilyen is van, el kell fogadni sajnos.

2015. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!