Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csinaljak? Egyszeruen nem...

Mit csinaljak? Egyszeruen nem birom ki, nagyanyam mindenbe beleszol?

Figyelt kérdés

Nagyon jol tudja, hogy napok ota megvan es rossz napom van, mindig. Azonkivul mindig csunyanak tartottam magam, foleg most. Probalok kicsit normalisan kinezni, kisminkeltem kicsit magam, erre ma mar 2x elmondta, hogy milyen csunya vagyok kisminkelve. Mas lanyokra mindig azt mondja, jaj ez is milyen szep lany, az is... A sajat unokajat meg lecsunyazza. Azonkivul mar azzal kezdte az evet, hogy ne legyek szerencsetlen, fogjak magamnak egy fiut. Azt se tudja, mi a valodi oka, hogy nincs senkim. Az a valaki, akit mindig is szerettem egy olyan lannyal van, akire o maga mondta nekem, hogy milyen szep lany. komolyan mondom, jon, hogy felvagjam az ereimet.

23L


2016. jan. 5. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hmm..nekem olyan érzésem van, hogy te saját magaddal nem vagy kibékülve, a nagyi pedig csak hab a tortán."Nagyon jol tudja, hogy napok ota megvan es rossz napom van, mindig"- arról, hogy neked megvan és ez miatt idegesebb vagy, arról nem ő tehet. Lehet, hogy olyan dolgokat veszel magadra amiket nem kellene...
2016. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gömbicica ***** válasza:
70%

szia :) mitől tartod csunyának magad?


sminkelés az olyan maszk szerü arcot ad mindenkinek. ami lehet "szép" ,de lehet, hogy nem áll jól.

én sosem szerettem a sminkelt embereket :( a másik ilyen utálatos dolog az állandó napszemüveg hordása :( főleg fotókodás közben:( :(


kérdezd meg mamádat, hogy mégis mi a baja Veled?

vagy mondjon valami praktikát a saját kutfőjéből, amitől olyan lennél, mint amilyennek ő elgondolt :D :D


tényleg! mi nem szép Benned? ha a külsőddel van bajod, az azért van, mert a belsőddel nem vagy összhangban :( :(

2016. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Álljon meg a világ, mert te menstruálsz?
2016. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem vagyok megelegedve magammal, mikor soha senkinek nem vagyok eleg jo. Szinte nem is lehet latni a sminket, csak a szemem huztam ki szemceruzaval, testszinu szemhejpuder meg szempillaspiral. Ennyi.

Mas 10kg ot magara pakol, o megis szep lany.

2016. jan. 5. 17:09
 5/12 A kérdező kommentje:

3. ne bunkozz!

Mindig utaltam, ha mas beszol. Nem ez az elso alkalom, hogy nagyanyam ezt csinalja velem. A tesomnak, mindig mondogatja, hogy jaj, de szep kisfiu vagy, en meg ronda.

O le se sz.arja, hogy szepnek talalja-e a nagyanyja, megis dicseri...

2016. jan. 5. 17:12
 6/12 gömbicica ***** válasza:
85%

ne legyen Benned megfelelési kényszer!

magadnak felelje meg elsősorban.


ha valami "kivetnivalót" találsz magadon,

-hajad,- frizurád

-bőröd

-arcod

-fogaid

-alkatod.......


azon próbálj meg változtatni.


összefutottam én ezen az oldalon olyan 18 éves lánnyal, akik meseszép,csodás hosszu szőkésbarna haja van, jó alakja, és mégsem elégedett!!


vagyis mára már ez a multé :) :) hál Istennek. Nagyon sokat beszéltünk már azóta, -face oldalát is megosztotta velem, onnan tudom, hogy gyönyörü lány-


időnként visszaköszön a multból némi kétkedés, olyankor megkeres, és helyre tesszük a dolgot pár beszélgetéssel :) :)


már más sem hiányzik, mint hogy 23 éves létedre felvagdosd az ereidet.


egyébként is a szépség nincs kőbe vésve. minden embernek más a szép.


egy ráncos 80 éves is tud szép lenni, ha kiegyensulyozottságot sugároz a tekintete!!!!

2016. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem éltek egy fedél alatt, akkor ne menj hozzá, kerüld nagy ívben! Ha együtt laktok, akkor meg szólj vissza, hogy mit ért ehhez, öreg ő már a mai divathoz!


Nem érdekel, ha lepontoztok, de az ilyen ember nem érdemel tiszteletet: ő sem tisztel senkit.

2016. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos 1 fedel alatt elunk...

Semmi nem tetszik magamon. Ha tetszett is, azert volt, mert kicsinositottam magam, jol ereztem magam a boromben, megis azt lattam, szuleimen, nagyanyamon, hogy nem tetszik nekik, hogy kicsit feltunobb ruhakban jarok, mint a tobbi lany. Ezert muszaj volt leadnom belole. Azota nem erzem jol magam... 2 napja elindultunk a szuleimmel, de anyam azt mondta, igy nem jossz, oltozz at, vagy maradsz. Hat maradtam...

2016. jan. 5. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A nagyanyád szimplán irigy rád. Az önbizalmad azonban ne rajta alapul ám, hanem anyukádon és apukádon! Ők hogyan jelzik vissza a te nőiességedet és a te létedet? Negatívan?


A nagyikának vissza is lehet adni a lasztit: mesélj XY-ról, akinek milyen csodálatos nagyanyja van, ezt csinál, azt csinál, az unokáját (lányt, persze!) így imádja, úgy imádja ..stb. mind-mind pozitívat arról a valakiről. ÉS utána megjegyzed: hát, igen ...vannak ilyen csodálatos nagyanyák is, BEZZEG neked nem ilyen jutott ...


Hidd el, ez használni szokott. :)

2016. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gömbicica ***** válasza:

lehet hogy jól néztél ki, csak nem éppen ahhoz a tevéékenységhez , amihez indultatok.


egyébként nem is értem az ilyen szülőt :(

nekem a gyerekem még akkor is tuti ha nem is az :)


inkább segitem ,hogy jól érezze magát a bőrében, nemá, hogy még én alázzam olyan dumával, hogy ronda vagy gyerekem :(:(

mintha nem az Ő gyereke lennél :( :(

jajj Istenem :( :(

2016. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!