Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megemlítsem neki, vagy inkább...

Megemlítsem neki, vagy inkább ne is szóljak róla?

Figyelt kérdés
Nagymamám december 26 óta nem látta a kisfiamat, most nemrég volt a kisfiam neve napja, és bejelentette a mama, hogy átjönne felköszönteni a másfél éves kisfiamat...Vett egy játékot a gyerekemnek, amin rajta hagyta annak az árát a csomagolásán, és egy konyakos meggy bon bont adott a kisgyereknek, amihez ragaszkodott hogy bontsa ki...volt egy rossz érzésem és gyorsan betakarítottam a csokoládét a kamrába ahol megláttam hogy 2014 májusában járt le. Utána esett le hogy 2013 karácsonyára még tőlünk kapta ezt a desszertet...nem szóltunk semmit.

#ajándék #nagymama #árát hagyta
2016. aug. 24. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
De miért nem szóltatok semmit?
2016. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
13%
Hogyha még él a nagymamád nem lehet olyan nagy fiad, tehát neki nem való komyakos bombon...szerintem ne mond meg csak valami opyasmit mondj, hogy máskor azt a pénzt is játékra költse, ne csokira(ha van bátorságod építsd bele a mondatba, hogy hát mert a a múltkori is romlott volt, vagy valami ilyesmit azért megejtenék),mert a kisfiad a játéknak jobban örül 13/l remélem segítettem
2016. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Sztem ne szólj neki semmit. Csak megsértődne.
2016. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez cuki, romlott konyakos meggy egy másfél évesnek :)

Kivertem volna a balhét rendesen.

2016. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

ja minimum ki kell vágni nagyit a házból...istenem.

megette a gyerek? nem.

akkor kidobod szépen és kész

2016. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezen miért kell kiverni a balhét? Megfogod, kidobod és kész.
2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az az ember nyilván nem normális, aki konyakos meggyet vesz egy másfél éves gyereknek. Abban nem lehetsz biztos, hogy tőled kapta-e, de hát nem tök mindegy, az ajándékozás ilyen oda-vissza játék amúgyis. Dehogy szólnék! mi a fenének egy demens dédmaminak? Hagyd a fenébe, eleve csak félévente jön. Mondjuk te törödhetnél vele többet, mert valószínűleg segítségre szorul.
2016. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
anyám kicsiként imádta a konyakos meggyet és nem lett semmi baja 1 db-tól:D nem kell ezt a részét felfújni. az hogy tovább adta na bumm mindenki ezt csinálja, csak nem ilyen feltűnően. és ezen akadsz fenn miközben játékot is vett? örülnél neki hogy magától átjött, megaztán nem fiatal csitri és a dédunoka már nem olyan nagy dolog mint az unoka főleg ha tudod hogy úgysem éled meg amíg nagyobb lesz...
2016. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy jött át, hogy elmentem érte kocsival, majd haza is vittem...
2016. aug. 24. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:

December 26 óta nem látta? :O

És ha látja is, konyakos meggy bon bont visz a gyereknek, ami nemcsak le van járva, de még tőletek is kapta??? :O

Ezt rossz volt még olvasni is...

Tuti megmondanám neki, ha már lejárt bon bont ad a gyermeknek, legalább ne alkoholosat...

2016. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!