Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagypapám rákos. Hamarosan...

Nagypapám rákos. Hamarosan megfog halni. Normális, ha szeretnék már túl lenni az elvesztésén?

Figyelt kérdés
Fél éve még olyan aktív volt, mintha 40 lenne, és nem is 80. Ősszel tüdőrákot kapott, és most már csak fekszik az ágyban és szenved, lehet csak hetei, vagy napjai vannak hátra. Az élet nem jó már neki. Nagyon nehezen bírom ezt a hosszú szenvedést látni. Normális, hogy azt várom, hogy érjen véget az élete, nyugodtan meglessen gyászolni, és továbblépni. Nem csak őmiatta, hanem magam miatt is?

2017. jan. 6. 23:07
 1/9 piriiiii ***** válasza:
81%
Normális.
2017. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos valószínűleg már ő is ezt várja. Légy vele, amennyit csak tudsz, hogy békében és szeretetben mehessen el. Őszintén sajnálom.
2017. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális.
2017. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
En is igy voltam vele. Es igen, a szenvedo beteg es az ittmaradok erdekei is igy kivanjak. Fura erzes gyakorlatilag a halalat kivanni annak, akit szeretek, volt is lelkifurkam miatta, pedig nem kene...
2017. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, az, sajnos. 80 éves, beteg. Hagyjátok elmenni.....
2017. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normális. ez csak azt mutatja, hogy empatikus vagy és meg akarod szabadítani a szenvedéseitől a papit
2017. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, ha te is rákos lennél, hogy esne neked hasonlókat olvasni önmagadról, egy közeli hozzád tartozótól?

Aljas dolog ez, még csak ilyen kérdést kiírni is.

2017. jan. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

02:24-es

Sajnos van az a stadium, mikor maga a beteg mondja, h a halal megvaltas. Mikor mar nincs semmi de semmi remeny a gyogyulasra, az elet szamara csak szenvedest tartogat, a szenvedes vege mar csak a halal. Ilyenkor mar o maga is varja a halalt es a szeretteinek ezt vegignezni szornyu. Es igen, bizony megfordul a szerettei fejeben, hogy legyen mar vege a szenvedesenek. De mivel a szemvedesenek csak a halal vethet veget... Erted... :((( Gondolom meg nem volt gyogyithatatlan, haldoklo hozzatartozod. A kerdezonek nagy fajdalom ez.

2017. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Az én nagyapám 9 éve halt meg, ő is tüdőrákban.....

Én is így voltam vele mint most Te. Valahogy az ember lelkileg felkészül a halálára, hiszen az állapotát látva lehet tudni, hogy egyre közelebb van. Megértelek, hogy jobb lenne már túlesnetek rajta. Szóval szerintem ez teljesen normális. Sok erőt és kitartást kívánok!

2017. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!